Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Posnet wprowadza do oferty nowe urządzenie wielofunkcyjne, oparte na Androidzie: Evo

Na urządzeniu będzie zainstalowany terminal aplikacyjny umożliwiający przyjmowanie płatności

Posnet zapowiedział wprowadzenie do oferty nowego urządzenia wielofunkcyjnego, umożliwiającego zarządzanie sprzedażą, rejestrację transakcji i przyjmowanie płatności, a opartego na Androidzie. Evo będzie kolejnym reprezentantem z przygotowanej przez Posnet serii SAiO (system all in one) i spełni zadania kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz POS-a. A przeznaczony ma być przede wszystkim dla małych i średnich biznesów.

Przeczytajcie także: Apple rozstanie się z Goldman Sachs?

Posnet zaoferuje klientowi zakup urządzenia z drukarką fiskalną (obecnie sugerowana cena to 1899 zł), a do tego abonament na platformę obsługową i sprzedażową. Użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch aplikacji sprzedażowych: POS-UP albo GoPOS, pozwalających na obsługę wszystkich realizowanych na Evo transakcji, w tym wersję przygotowaną dla gastronomii.

Dzięki funkcji NFC za pomocą Evo będzie przyjmować płatności bezgotówkowe. Do procesowania transakcji posłuży terminal aplikacyjny zainstalowany na urządzeniu. Jak dowiedziałam się od przedstawicieli Posnetu, dostawca softposa jeszcze nie został wybrany. Firma prowadzi obecnie rozmowy z dwoma podmiotami oferującymi terminale aplikacyjne.

Przeczytajcie także: Czym jest generatywna AI i co zmieni w bankowości?

Jak zapewnia Posnet, Evo jest gotowe do pracy natychmiast po uruchomieniu. Działa na systemie operacyjnym Android 12. Jego obsługa ma być intuicyjna, menu proste, w dotykowy 5,5-calowy kolorowy ekran wygodny w użyciu.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: SOFT POS, POS

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies