Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Allegro rezygnuje z benefitów w usłudze Smart! Student. Uczący się utracą między innymi tańsze bilety do kina

Z końcem października wygasły umowy Allegro z Multikinem, Flixbusem, Heyah, T-Mobile, Legimi i Free Now

Allegro wycofało się z dodatkowych benefitów towarzyszących usłudze Smart! Student. Studenci nadal będą mogli skorzystać z darmowego okresu próbnego, a później z niższej ceny za pakiet bezpłatnych dostaw, ale nie mogą już liczyć na zniżki u partnerów Allegro.

Przeczytajcie także: PaczkoPunkty dostępne przy dostawach z Allegro

Z końcem października wygasły umowy, jakie Allegro miało z Multikinem, Flixbusem, Heyah, T-Mobile, Legimi i Free Now. Na ich mocy studenci korzystający z pakietu Smart! mogli kupować bilety do kina z 25-procentową zniżką, raz w miesiącu płacić o 15 proc. mniej za przejazd Flixbusem, co miesiąc dostawać kod na 7 GB internetu, zyskać 30 proc. zniżki na abonament w Legimi czy trzy razy w miesiącu o 7 zł obniżać cenę przejazdu taksówką.

Co się nie zmieniło? Tak jak i w podstawowym wariancie, tak i w wersji dla studentów Smart! zapewnia bez dodatkowych opłat dostawy i zwroty przy zakupach za minimum 45 zł od jednego dostawcy w przypadku przesyłek do automatów paczkowych i 65 zł przy skorzystaniu z usług kurierskich. Nadal przez pierwszych sześć miesięcy studenci mogą korzystać ze smarta nieodpłatnie. Po tym okresie roczna subskrypcja będzie kosztowała ich 49,90 zł, a nie 59,90 zł jak pozostałych użytkowników.

Przeczytajcie także: Allegro One obowiązkowe, by oferta była Smart

Usługa Smart! Student została wprowadzona trzy lata temu. Zdecydowano wtedy, że podstawowym korzyściom będą towarzyszyły dodatkowe bonusy przygotowane we współpracy z partnerami zewnętrznymi. W pewnym sensie zbliżało to studencką wersję smarta do abonamentu konkurencyjnej platformy – Amazon, któremu również towarzyszą benefity wykraczające poza darmową dostawę zamówień. Polscy klienci opłacający abonament Amazon Prime mogą liczyć np. na dostęp do platformy streamingowej Prime czy darmowe gry PC, a w innych krajach katalog ten jest szerszy. Warto jednak zwrócić uwagę, że Amazon, jako gigant działający na wielu polach, ofertę Prime obudowuje swoimi własnymi usługami, zaś w przypadku Allegro były to raczej skromne benefity dostarczane przez partnerów.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies