Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Visa Mobile w siódmej bramce płatniczej. Nowe rozwiązanie udostępniły Polskie ePłatności

Visa Mobile to usługa, dzięki której kartami można płacić w internecie bez konieczności podawania jakichkolwiek danych z plastiku

Polskie ePłatności informują o wdrożeniu do swojej internetowej bramki płatniczej nowego rozwiązania. Od teraz klienci sklepów online obsługiwanych przez PeP mogą korzystać z Visa Mobile. Dzięki tej innowacji można płacić kartą w sieci podając jedynie numer swojego telefonu komórkowego i zatwierdzając transakcję na smartfonie.

Przeczytajcie także: PolCard wdraża Visa Mobile

Polska jest pierwszym rynkiem na świecie, gdzie rozwiązanie Visa Mobile udostępniono komercyjnie. PeP to już siódma bramka do płatności internetowych, która została zintegrowana z Visa Mobile. Wcześniej trafiła na platformy: PolCard, Autopay, Tpay eCard, Przelewy24 oraz ING (bramka imoje).

Aby aktywować Visę Mobile, wystarczy przejść do aplikacji mobilnej, w menu wybrać "Karty" i kliknąć "Dodaj kartę do Visa Mobile", potem przepisać kod, który zostanie wysłany pocztą elektroniczną, a następnie całą operację zatwierdzić swoim hasłem mobilnym. Płacąc w sklepie kupujący nie musi już podawać numeru karty, jej daty ważności i kodu CVV2, a jedynie numer telefonu. Transakcję zatwierdza się w aplikacji bankowej lub samodzielnej aplikacji Visa Mobile.

Przeczytajcie także: Pierwszy bank uznaje dowód z aplikacji mObywatel

Visa Mobile jest obecnie dostępna dla klientów ING, Nest Banku, banków spółdzielczych BPS i SGB, Krakowskiego Banku Spółdzielczego, Banku Spółdzielczego z Brodnicy oraz spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies