Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Who is who w polskiej branży płatniczej. W nowym projekcie cashless.pl nie może Was zabraknąć

Obecność w książce Who is who w polskiej branży płatniczej jest bezpłatna. Wystarczy wypełnić ankietę online

Redakcja cashless.pl zaprasza do udziału w nowym projekcie, pt. Who is who w polskiej branży płatniczej. Książka zawierać będzie życiorysy, zdjęcia oraz inne informacje na temat najważniejszych osób w polskich płatnościach oraz polskich menadżerów, działających w instytucjach z branży płatniczej za granicą. W takiej publikacji Waszego nazwiska nie może zabraknąć.

Przeczytajcie także: Gdyby Revolut powstał w Polsce nie przetrwałby dłużej niż kilka kwartałów

Obecność w książce Who is who w polskiej branży płatniczej jest całkowicie bezpłatna. Aby dodać swoje nazwisko do nowego projektu wystarczy tylko wypełnić prostą ankietę online. Jest ona dostępna pod tym tekstem. Cashless.pl zastrzega sobie prawo do skracania i redagowania nadesłanych życiorysów oraz weryfikacji zawartych w nich informacji.

Jeżeli zatem pracujecie w jednej z organizacji płatniczych, u operatora terminali płatniczych, w fintechu oferującym usługi płatnicze, w banku w departmaencie zajmującym się kartami czy nowoczesnymi rozwiążaniami transakcyjnymi itp. a do tego możecie pochwalić się doświadczeniem i mniejszymi lub większymi sukcesami, nie czekajcie i wypełnijcie ankietę. Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca września bieżącego roku. Publikacja jest planowana na I kw. przyszłego roku.

Przeczytajcie także: Allegro staje się jak InPost a InPost coraz bardziej jak Allegro

Who is who w polskiej branży płatniczej, to kolejny projekt cashless.pl, mający na celu promocję rodzimego sektora płatności. Książka będzie obowiązkową pozycją w biblioteczce każdego managera zajmującego się płatnościami w naszym kraju. Może też być pomysłem na prezent z okazji świąt czy innych uroczystości osobistych lub firmowych. Książkę wydamy w limitowanym nakładzie. O tym, jak ją zdobyć, będziemy informować wkrótce w serwisie cashless.pl. A poniżej ankieta.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies