Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kontomierz się zmienił. Nowa wersja aplikacji ma być wygodniejsza niż poprzednia

Spółka Finelf.com, która jest właścicielem serwisu Kontomierz od ubiegłego roku, deklaruje chęć dalszego rozwoju usługi

Z komunikatu prasowego firmy Finelf.com wynika, że nowa wersja serwisu Kontomierz pojawiła się w sieci kilka dni temu. Aplikacja wygląda nieco inaczej niż dotychczasowa i zapewnia całkowicie automatyczny import transakcji, bez potrzeby logowania się do każdego banku z osobna. Kontomierz uczy się kategorii, dzięki temu większość wydatków po imporcie z baz bankowych, jest dopasowana i posegregowana. Funkcje ze starej wersji zostały zmodernizowane i dostosowane do obecnych trendów. Użytkownicy wciąż mogą jednak zalogować się także do poprzedniej wersji.

Przeczytajcie także: mBank zaoferował terminale aplikacyjne

Kontomierz to serwis umożliwiający kontrolę wydatków realizowanych z rachunków prowadzonych w różnych bankach. Powstał w 2009 r. Zarządzająca nim spółka zaczęła specjalizować się w usługach dla instytucji finansowych i postanowiła sprzedać Kontomierz. Stało się to w ubiegłym roku, a nabywcą została właśnie firma Finelf.com. Z informacji umieszczonych na stronie internetowej Kontomierza wynika, że z serwisu korzysta ok. 150 tys. osób.

Przeczytajcie także: Kontomierz zmienił właściciela

– Wierzymy, że możemy ułatwić użytkownikom podejmowanie mądrych decyzji finansowych, edukować ich w zakresie ekonomii i dostarczyć narzędzie, które odmieni ich portfele. Nad nowym serwisem pracowaliśmy od kilku miesięcy. W tym czasie dokonaliśmy przepisania aplikacji od zera na nowy system, dostosowaliśmy funkcje do dzisiejszych trendów i przede wszystkim odświeżyliśmy jej design. Na premierze nie poprzestaniemy, nadal będziemy ją rozwijać. Będzie wiele nowości ułatwiających dbanie o swoje finanse i edukację finansową – mówi cytowany w informacji prasowej Stanisław Wolniewicz-Duda, prezes Finelf.com.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies