Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PZU z nowym produktem w aplikacji i internecie. Proponuje abonamenty medyczne dla młodych

Wizyty dostępne w ramach abonamentu można umawiać bezpośrednio w aplikacji lub serwisie internetowym, a także przez infolinię

PZU wprowadziło kolejny produkt do swojej aplikacji oraz serwisu mojePZU. To abonamenty "Pakiet medyczny dla studenta". Produkt skierowany jest do osób między 18. a 28. rokiem życia.

Przeczytajcie także: PZU z pakietami medycznymi dla seniorów

Dostępne są trzy wersje pakietu, spośród których najbogatsza zapewnia dostęp do lekarzy 20 specjalizacji, w tym konsultacje z psychologiem i dietetykiem, a także 230 rodzajów badań w ogólnopolskiej sieci placówek PZU Zdrowie. Pacjenci mogą liczyć także na całodobową infolinię oferującą pomoc medyczną.

Abonament kupuje się w serwisie lub aplikacji mojePZU. Za ich pomocą, a także przez infolinię, pacjent umawia się na wizyty – po zalogowaniu ma dostęp do grafików przychodni i może zarezerwować dogodny dla siebie termin.

Przeczytajcie także: E-raty w moimPZU

PZU Zdrowie przez długi czas kierowało usługi głównie do klientów firmowych, proponując im ubezpieczenia i abonamenty dla ich pracowników. W ciągu ostatniego roku rozwija natomiast także ofertę dla klientów indywidualnych. W portfolio operatora medycznego znajdują się pakiety medyczne oraz profilaktyczne, kierowane do grup o różnych potrzebach zdrowotnych. Uruchomiony został również e-sklep, w którym można kupować zarówno abonamenty, jak i pojedyncze wizyty.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies