Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PZU z nowym produktem w aplikacji i internecie. Proponuje abonamenty medyczne dla młodych

Wizyty dostępne w ramach abonamentu można umawiać bezpośrednio w aplikacji lub serwisie internetowym, a także przez infolinię

PZU wprowadziło kolejny produkt do swojej aplikacji oraz serwisu mojePZU. To abonamenty "Pakiet medyczny dla studenta". Produkt skierowany jest do osób między 18. a 28. rokiem życia.

Przeczytajcie także: PZU z pakietami medycznymi dla seniorów

Dostępne są trzy wersje pakietu, spośród których najbogatsza zapewnia dostęp do lekarzy 20 specjalizacji, w tym konsultacje z psychologiem i dietetykiem, a także 230 rodzajów badań w ogólnopolskiej sieci placówek PZU Zdrowie. Pacjenci mogą liczyć także na całodobową infolinię oferującą pomoc medyczną.

Abonament kupuje się w serwisie lub aplikacji mojePZU. Za ich pomocą, a także przez infolinię, pacjent umawia się na wizyty – po zalogowaniu ma dostęp do grafików przychodni i może zarezerwować dogodny dla siebie termin.

Przeczytajcie także: E-raty w moimPZU

PZU Zdrowie przez długi czas kierowało usługi głównie do klientów firmowych, proponując im ubezpieczenia i abonamenty dla ich pracowników. W ciągu ostatniego roku rozwija natomiast także ofertę dla klientów indywidualnych. W portfolio operatora medycznego znajdują się pakiety medyczne oraz profilaktyczne, kierowane do grup o różnych potrzebach zdrowotnych. Uruchomiony został również e-sklep, w którym można kupować zarówno abonamenty, jak i pojedyncze wizyty.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies