Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe instytucje na liście oferujących Garmin Pay w Polsce. Pojawiły się Adyen i Quicko

W rezultacie płatności zbliżeniowe przy pomocy smartwatchy Garmina można już przeprowadzać kartami ponad 20 instytucji z Polski

Na publikowanej przez Garmin liście instytucji wspierających płatności Garmin Pay w Polsce pojawiły się nowe podmioty. Wśród nich Adyen i Quicko. Pierwsza z tych firm umożliwia dodawanie do portfela Garmin Pay kart wydawanych pracownikom czy klientom partnerów biznesowych, takich jak np. Pyszne.pl, czy Glovo. Więcej na temat tych kart w tekście Adyen wyda karty dla Pyszne.pl. Pracownicy firmy będą mogli nimi płacić w restauracjach akceptujących plastiki Mastercarda.

Przeczytajcie także: Polski fintech Quicko wprowadził aplikację mobilną

Z kolei Quicko to spółka, która wcześniej była znana głównie jako dostawca zbliżeniowych gadżetów płatniczych. Obecnie oferuje także aplikację mobilną Quicko Wallet, której funkcjonalność pozwala m.in. na przelewy P2P pomiędzy użytkownikami kart a także na płatności zbliżeniowe wirtualnymi kartami Quicko. Można je dodawać nie tylko do Garmin Pay, ale także Apple Pay, Google Pay czy Fitbit Pay.

Garmin Pay to zbliżeniowe płatności mobilne urządzeniami marki Garmin. Aby z nich korzystać, należy powiązać urządzenie z aplikacją mobilną zainstalowaną na smartfonie z systemem Android lub iOS i dodać do niej kartę wydawcy współpracującego w tym zakresie z producentem urządzeń.

Przeczytajcie także: Trzy lata otwartej bankowości w Polsce

Na liście instytucji z Polski umożliwiających dodawanie kart do Garmin Pay znajduje się już ponad 20 podmiotów. Wśród nich są m.in. wiodące banki detaliczne, takie jak PKO BP, Pekao, ING, Santander, Millennium, mBank, BNP Paribas, itd. Co ciekawe są tam też instytucje, które już nie istnieją od dawna, jak Idea Bank, czy od niedawna, jak Getin Noble Bank.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies