Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
7 najciekawszych kart na polskim rynku

To subiektywny przegląd ofert banków. Ale uwierzcie, każda z tych kart jest jedyna w swoim rodzaju

Inspiracją do przygotowania niniejszego rankingu najbardziej interesujących kart płatniczych w Polsce była prezentacja nowego produktu Lion’s Banku, przygotowanego wspólnie z producentem luksusowych samochodów Maserati. Ta karta oczywiście znalazła się w niniejszym zestawieniu obok sześciu innych z oferty kilku działających w Polsce banków.

Są to karty wyjątkowe, choć nie wszystkie pod względem wyglądu. Część umieściłem tu ze względu na zaszyte w nich rozwiązania technologiczne, jakich próżno szukać w konkurencyjnych produktach. A więc zaczynamy.


7. Moja karta od ING Banku Śląskiego

moja od ing


To jedyna karta w Polsce, którą można samemu zaprojektować. Wystarczy przesłać zdjęcie do Banku Śląskiego, a ten umieści je na debetówce za jedyne 15 zł.


6. Alfa od Millennium

alfaProdukt Banku Millennium znalazł się w rankingu, bo to jedyna karta kredytowa w Polsce przygotowana specjalnie z myślą o mężczyznach. Decyduje o tym nie tylko jej wygląd. Alfa oferuje zwrot części wydatków poniesionych np. na zakup części samochodowych czy sprzętu sportowego.


5. Simply One od Getinu

visa simply oneTa karta na pierwszy rzut oka nie różni się niczym specjalnym od wielu innych, znajdujących się w portfelach Polaków. Jej wyjątkowy charakter klient poznaje podczas transakcji. Płacąc w sklepie za zakupy może zdecydować, czy skorzystać ze środków zgromadzonych na koncie osobistym czy też z rachunku kredytowego. Simply One to karta debetowa i kredytowa w jednym plastiku.


4. Display od Getinugetin displayPosiadając tę kartę nie trzeba uruchamiać komputera czy aplikacji mobilnej, aby sprawdzić stan środków na koncie osobistym. Pokazuje go wyświetlacz wbudowany w kartę. Dane o saldzie na rachunku aktualizują się po użyciu karty w terminalu lub bankomacie.


3. Maserati od Lion’s Banku

maserati
Metalowa, pomalowana na kolor firmowy Maserati i polakierowana. Przedstawiciele banku deklarują, że to jedyna taka karta na świecie. W Polsce na pewno. Dostępna jedynie dla właścicieli samochodów włoskiej marki.


2. Lion’s Bank Master Key

lions master key
Metalowa karta, o nieregularnym kształcie głowy lwa. Kierowana do wybranej grupy klientów Lion’s Banku.


1. Trzy karty w jednej od Idea Banku

3 w 1
Oferta dla właścicieli firm. Dzięki produktowi Idea Banku nie będą musieli już pamiętać wielu kodów PIN do wielu kart. Teraz mają firmową kartę debetową i kredytową oraz debetową do rachunku osobistego w jednym plastiku. O tym, z jakiego rachunku chcą uregulować płatność, decydują w momencie dokonywania transakcji. W dodatku karta jest przeźroczysta. Dzięki temu wszystkiemu zajęła w naszym rankingu pierwsze miejsce.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies