Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank kończy współpracę z programem Miles & More. Zobaczcie, jak Diners Club chce to wykorzystać

Diners Club, który wkrótce będzie jedynym partnerem finansowym programu Miles & More w Polsce, przygotował specjalną ofertę dla klientów

Biuro prasowe Diners Club informuje o nowej ofercie dla klientów kupujących karty umożliwiające zbieranie punktów w programie Miles & More. Do 30 września bieżącego roku każdy, kto złoży wniosek o wydanie karty Diners Club LOT lub Diners Club Premium Vintage i odbierze ją, dostanie podwójne mile powitalne, czyli odpowiednio 4 lub 6 tys. Szczegóły akcji można znaleźć tutaj.

Przeczytajcie także: mBank kończy współpracę z Miles & More

Diners Club przypomina jednocześnie, że cały czas można skorzystać z promocji organizowanej przez operatora programu Miles & More. W jego ramach każdy, kto ma status Frequent Traveler lub wyższy, a następnie zamówi kartę Diners Club, może otrzymać jednorazowo 5 tys. mil statusowych. Będzie też otrzymywać 2 mile za każde 5 zł wydanych kartą Diners Club. Ta promocja trwa jeszcze do końca bieżącego roku. Jej szczegóły znajdziecie tutaj.

Trzeba jednak wiedzieć, że niezbyt aktywne korzystanie z kart lotniczych Diners Club wiąże się z dość wysokimi opłatami stałymi. W przypadku karty LOT to 350 zł rocznie, a w przypadku Premium Vintage – aż 1000 zł. Jeżeli jednak płacicie "dinersem" często, czyli realizujecie obrót w wysokości 36 tys. zł rocznie, opłata za plastik LOT zostanie Wam zwrócona w całości, a w przypadku Premium Vintage – obniżona o połowę.

Przeczytajcie także: Karty Diners Club można powiązać z płatnościami mobilnymi

Nowej akcji Diners Club nie sposób nie powiązać z decyzją mBanku, który niedawno ogłosił chęć zakończenia współpracy z programem Miles & More. Biuro prasowe instytucji podało, że karty umożliwiające uczestnictwo w tym projekcie zostaną wycofane ze sprzedaży 23 sierpnia br., a od 1 października nie będą już naliczane mile za transakcje. Klienci będą mogli dalej zbierać mile, ale już nie za pośrednictwem karty mBanku. W wyniku tej decyzji jedynym partnerem finansowym Miles & More w Polsce pozostanie Diners Club. Ten deklaruje, że póki co nie zamierza kończyć tej współpracy. Więcej na temat decyzji mBanku w tekście mBank kończy obsługę kart z programem Miles & More. Ich użytkownikom zaproponuje inne karty lub wypowie umowy.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies