Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partner merytoryczny

SkyCash rozszerza katalog metod doładowania konta. Teraz możecie to robić także przez Visa Checkout

Nowy sposób zasilenia portmonetki pojawił się na stronie internetowej SkyCash

Użytkownicy płatności mobilnych SkyCash zyskali nowy sposób doładowywania swojego konta. Do tradycyjnych przelewów, przelewów typu pay by link, przekazów pieniężnych czy zasilania transferem z rachunku karty płatniczej dołączyło oferowane od niedawna w Polsce rozwiązanie Visa Checkout. Na razie testowo.

Przeczytajcie także: Checkout dostępny dla wszystkich klientów PayU

Informację o znalezieniu nowego instrumentu pozwalającego na doładowywanie konta SkyCash przekazał jeden z czytelników Cashless w mejlu wysłanym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Niemało czasu zajęło mi odszukanie Visa Checkout na stronie internetowej SkyCash. Jak powiedział mi prezes tej spółki, Tomasz Krajewski to na razie testy a nie pełne wdrożenie. Zapewne dlatego za pomocą Visa Checkout możecie doładować konto SkyCash wyłącznie przez stronę www i to po zalogowaniu. Nie zrobicie tego jeszcze w aplikacji mobilnej ani w serwisie przed zalogowaniem, tak jak jest to możliwe w przypadku np. pay by linka.


Udostępnienie nowej metody doładowania konta nie zmienia więc faktu, że nadal najwygodniej zasila się portmonetkę SkyCash poprzez aplikację mobilną, korzystając z pay by linków lub Blika i wybierając opcję zapamiętania danych. Wówczas apka nie wymaga ręcznego wprowadzania loginów, haseł czy przepisywania kodów autoryzacyjnych lub blikowych. Warto też wspomnieć, że za wybrane usługi SkyCash pozwala płacić bezpośrednio w ciężar rachunku karty lub za pomocą Masterpassa oferowanego przez Mastercarda.

Przeczytajcie także: Masterpass już dostępny w aplikacji SkyCash

Natomiast Visa Checkout to nowy instrument płatniczy, ułatwiający transakcje w środowisku e-commerce i m-commerce, dostępny w Polsce od kwietnia bieżącego roku. Polska była pierwszym rynkiem w Europie, na którym go udostępniono. Usługa wystartowała początkowo w sklepach OleOle! i Euro. Pozwala na płatności kartą w sieci bez konieczności każdorazowego wprowadzania danych z plastiku, takich jak numer karty czy termin ważności.

Fot. SkyCash

Zostaw komentarz

Jacek Uryniuk

Redaktor naczelny
Aktywny od: 22.01.2015
Dodał: 2549 artykułów

Inne artykuły tego autora:

"Uważaj na kryptowaluty" kontra "Uważaj na waluty". Jest reakcja na kampanię KNF i NBP w sprawie cyfrowych pieniędzy

W internecie pojawiła się strona uwazajnawaluty.pl, która przedstawia wady pieniędzy emitowanych przez banki centralne

Play rozwiązał worek z aplikacjami ubezpieczeniowymi. W styczniu swoją zaprezentuje TU Europa. Nad kolejną pracuje Bacca

W kilka godzin po prezentacji apki Play Ubezpieczenia na prezentację swojej aplikacji zaprosiła TU Europa

Play uruchamia mobilny market ubezpieczeniowy. Ma być szybko, łatwo i tanio dzięki automatyzacji

Aplikacja Play Ubezpieczenia na urządzenia z Androidem ma znaleźć się w markecie Google Play dzisiaj. W App Store pojawi się jeszcze przed Nowym Rokiem

Blik nie odpuszcza terminali. Wkrótce jego kodami będzie można płacić w urządzenia Polskich ePłatności

Spółka potwierdza, że planuje udostępnić Blika na swoich terminalach na przełomie I i II kwartału przyszłego roku

Informacje o emocjach. To kolejne dane, które dla firm mogą być równie cenne, jak to gdzie byliście, albo co kupiliście

Zdaniem doktor Aleksandry Przegalińskiej z Massachusetts Institute of Technology informacje o tym jak klient się czuł podczas zakupu, mogą wkrótce decydować o tym, jaką ofertę dostanie od banku czy sklepu

Pokaż wszystkie artykuły tego autora →

Zapisz się do newslettera

Najczęściej czytane

Cashless na Youtube

Q5mv9oSMmys
Nie możecie się dostać na konto? Karta nie działa? Awaria w banku? Chcecie się podzielić informacją, która może być ciekawa dla innych? Napiszcie do nas.