Awans Matta Komorowskiego. PayPal szuka na jego miejsce nowego managera

Awans Matta Komorowskiego. PayPal szuka na jego miejsce nowego managera

Dodano: 16/03/2017 - 09:55

Komorowski odpowiada teraz za rozwój amerykańskiej firmy w ponad 30 krajach Europy

Od kilku tygodni Matt Komorowski, dotychczasowy szef PayPala w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, pełni obowiązki dyrektora zarządzającego firmy w regionie Europy Północnej i Środkowej. Z informacji przekazanej mi przez biuro prasowe PayPala wynika, że Komorowski jest odpowiedzialny za rozwój biznesowy firmy oraz realizację jej strategii w ponad 30 krajach, m.in. w Holandii, Belgii i Skandynawii.

Przeczytajcie także: Marcin Chruściel przeszedł do Orange Finanse

W związku z awansem Komorowskiego pojawił się wakat. PayPal szuka nowego managera na kraje Europy Środkowej i Wschodniej. Osoba, która obejmie to stanowisko, będzie odpowiedzialna za rozwój spółki w ok. dwudziestu krajach regionu oraz realizację strategii firmy w Polsce. Jej bezpośrednim przełożonym będzie Komorowski.

Przeczytajcie także: Mateusz Poznański trafił do Aliora

Matt Komorowski w PayPalu pracuje od 2012 roku. Zaczynał od stanowiska szefa sprzedaży na Europę Środkową i Wschodnią. Zanim trafił do tej firmy pracował m.in. w Grouponie. Studiował handel i finanse na Uniwersytecie w Toronto. Pochodzi z Kanady, ale ma polskie korzenie. Świetnie mówi po polsku.

Kategoria: Ludzie
Tagi:

Newsletter