Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partner merytoryczny
BZ WBK uruchomił stronę dla Ukraińców. Jest też promocja na przelewy i przekazy w Western Union

BZ WBK uruchomił stronę dla Ukraińców. Jest też promocja na przelewy i przekazy w Western Union

Oferta nazywa się "Na Ukrainę taniej" i obejmuje niższe opłaty za przelewy zagraniczne oraz 100-złotowy bonus za przekazy, wypłacany po spełnieniu kilku warunków

Gwałtownie rosnąca liczba pracujących w Polsce Ukraińców sprawia, że banki coraz poważniej traktują tę nową grupę klientów. W Cashless np. w tym tekście mogliście przeczytać, że już kilka instytucji takich jak Getin, BGŻ BNP Paribas oraz BZ WBK zatrudniły w swoich call center osoby mówiące po ukraińsku. Natomiast BZ WBK udostępnił w tym języku swoją stronę internetową. Klienci zza wschodniej granicy mogą na niej znaleźć informacje o ofercie banku oraz o najnowszych promocjach.

Przeczytajcie także: Igoria Trade zaoferuje szybkie przelewy na Wschód

Przy okazji bank kusi potencjalnych klientów akcją "Na Ukrainę taniej". Dzięki przygotowanej wspólnie z Western Union promocji, można otrzymać 100 zł, jeżeli zrealizuje się co najmniej trzy przekazy Western Union. Warunkiem uzyskania bonusu jest zlecenie przynajmniej trzech przekazów o wartości minimum 500 zł za pośrednictwem usługi BZWBK24, a krajem przeznaczenia przekazu musi być Ukraina.

Przeczytajcie także:  Banki z Polski bezpieczne po cyberataku na Ukrainie

Druga część promocji skierowana do klientów z ukraińskim obywatelstwem dotyczy przelewów zagranicznych wysyłanych do banku na Ukrainę, a realizowanych przez BZ WBK. Za transakcje zlecone w czasie trwania promocji, czyli do 7 sierpnia 2018 r., BZ WBK pobierze opłatę w wysokości 10 zł. Standardowa cena takiej operacji wynosi minimum 20 zł.

Warto dodać, że z danych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wynika, iż w 2017 r. w Polsce wydano 1,7 mln oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy obywatelom Ukrainy. To o 36 proc. więcej niż rok wcześniej. Z kolei według Narodowego Banku Polskiego, tylko w III kwartale ubiegłego roku na Ukrainę przetransferowano 3,2 mld zł. Jest o co walczyć i BZ WBK zapewne nie jest jedynym bankiem, który to zauważył. 

Kategoria

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Piotr Dziubak

Sekretarz redakcji
Aktywny od: 22.01.2015
Dodał: 756 artykułów

Inne artykuły tego autora:

Revolutowi kryptowaluty niestraszne. Już pięć z nich można kupić i przechowywać w tej aplikacji

Do listy dostępnych walut cyfrowych bitcoin, litecoin i ethereum, właśnie dołączyły XRP i bitcoin cash

Play stawia na dodatkowe usługi, a wśród nich proponuje ochronę telefonu. Nowa oferta 360

Jedna z nowych usług operatora umożliwia pokrycie części kosztów związanych z naprawą smartfona, ale co ciekawe nie jest to ubezpieczenie

Google Pay wróciło na smartwatche polskich użytkowników

Najnowsza aktualizacja systemu Wear OS umożliwia korzystania z płatności zbliżeniowych na zegarkach w Polsce i Rosji

Dobra wiadomość dla użytkowników smartwatchy. Google Pay wróci na zegarki polskich klientów

W ciągu najbliższych tygodni Google Pay na smartwatchach będzie oficjalnie wspierany również w Polsce

Jednolity rynek finansowy. Kto skorzysta na nim najbardziej? Nie banki czy fintechy tylko konsumenci

Można się skarżyć na zbyt szeroki zakres europejskich regulacji, ale prawda jest taka, że to dzięki nim płacicie mniej za usługi telekomunikacyjne czy pocztowe. Jest szansa, że podobnie będzie na rynku produktów finansowych

Pokaż wszystkie artykuły tego autora →

Zapiszcie się do newslettera

Cashless na Youtube

wOKrWHZ7Jrc
Nie możecie się dostać na konto? Karta nie działa? Awaria w banku? Chcecie się podzielić informacją, która może być ciekawa dla innych? Napiszcie do nas.