Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partner merytoryczny
Prowadzicie firmę? Będziecie mogli zamieścić jej logo na swojej karcie płatniczej. Nowość od mBanku

Prowadzicie firmę? Będziecie mogli zamieścić jej logo na swojej karcie płatniczej. Nowość od mBanku

Instytucja chwali się, że to pierwsza taka oferta na polskim rynku

Jak informuje biuro prasowe mBanku, wkrótce jego klienci z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw zyskają możliwość umieszczania na posiadanych przez siebie kartach debetowych dowolnych wizerunków, w tym logotypów swoich firm. – Zatem klienci umieszczając na swojej karcie logo czy zdjęcia oddające charakter prowadzonej działalności będą mogli z karty stworzyć wizytówkę swoich firm – mówią przedstawiciele mBanku.

Jak pewnie wiecie, karty z indywidualnym wizerunkiem nie są czymś zupełnie nowym na polskim rynku. Znajdziecie je w ofercie takich instytucji jak np. ING czy Pekao. Wszystkie one kierowane są jednak przede wszystkim do klientów indywidualnych, a warunki ich otrzymania często zakazują umieszczania na plastikach znaków firmowych. Visa Business Foto ma nie mieć tego mankamentu. – Jest to pierwsza tego typu karta, na której klient będzie mógł umieścić logo swojej firmy. Żaden konkurencyjny bank nie daje takiej możliwości klientom z segmentu małych i średnich firm – deklarują przedstawiciele mBanku.

Przeczytajcie także:  Nowe karty od mBanku

Karta Visa Business Foto wejdzie do oferty mBanku w najbliższy poniedziałek. Firma, która zechce skorzystać z tej propozycji, będzie musiała zapłacić za tę przyjemność – prowizja wyniesie 2 zł miesięcznie. Pozostałe opłaty związane z użytkowanie plastiku są takie same jak dla podstawowych kart firmowych. Wydanie jest więc bezpłatne w przypadku kont podstawowych lub kosztuje 5 zł, gdy dotyczy rachunków pomocniczych. Opłaty miesięczne uzależnione są od rodzaju posiadanego rachunku oraz transakcyjności.

Przeczytajcie także:  Mocne wsparcie mBanku dla fundacji Jerzego Owsiaka

Visa Business Foto to kolejna kartowa nowość w ofercie mBanku. Pod koniec ubiegłego roku bank zaoferował okolicznościowe karty debetowe Mastercard związane z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Natomiast jesienią wprowadzone zostały do oferty karty Visa Foto dla klientów indywidualnych oraz Visa Świat dla zamożnych klientów. Ta druga umożliwia transakcje w wielu walutach bez dodatkowych prowizji z tytułu przeliczeń transakcji na złote.

Fot. mBank

Kategoria

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Jacek Uryniuk

Redaktor naczelny
Aktywny od: 22.01.2015
Dodał: 3087 artykułów

Inne artykuły tego autora:

Sprawiają, że pożyczanie pieniędzy jest proste jak nigdy dotąd. Kontomatik drugim nominowanym do tytułu Fintech Roku

Kontomatik znalazł się w grupie kilku fintechów z Polski, które mają szansę na tytuł. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 7 czerwca podczas Cashless Fintech Evening powered by Mastercard

Śląski obniża do 50 euro odpowiedzialność klientów za fraudy kartowe. Wkrótce to będzie standard

Obniżenie limitu z obecnych 150 euro wymusza dyrektywa PSD II i przepisy związanych z nią tzw. RTS-ów

Postawili na blockchain, zaoferowali aplikację mobilną i telematykę. Bacca nominowana do tytułu Fintech Roku

Bacca jest jednym z kilku polskich fintechów, które mają szansę zdobyć tytuł. Zwycięzców poznacie już 7 czerwca podczas Cashless Fintech Evening powered by Mastercard

Tadeusz Kościński: polska karta nie była nam potrzebna po to, by mieć plastik z orłem, ale by obniżyć koszty akceptacji

Z wiceministrem w resorcie przedsiębiorczości i technologii Tadeuszem Kościńskim rozmawiam m.in. na temat programu Polski Bezgotówkowej, terminali w urzędach administracji publicznej i wpływie PSD II na rynek płatności bezgotówkowych

Pokaż wszystkie artykuły tego autora →

Zapiszcie się do newslettera

Cashless na Youtube

wOKrWHZ7Jrc
Nie możecie się dostać na konto? Karta nie działa? Awaria w banku? Chcecie się podzielić informacją, która może być ciekawa dla innych? Napiszcie do nas.