Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partner merytoryczny
Zbliżcie się do Orkiestry. Ponad 600 terminali płatniczych od First Daty podczas tegorocznego finału WOŚP

Zbliżcie się do Orkiestry. Ponad 600 terminali płatniczych od First Daty podczas tegorocznego finału WOŚP

Bezstykowo wpłat na rzecz fundacji będzie można dokonywać w oddziałach mBanku oraz u specjalnie oznaczonych wolontariuszy

Obsługą płatności bezgotówkowych podczas zbliżającego się finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zajmie się firma First Data Polcard, która z fundacją Jurka Owsiaka współpracuje od ponad 20 lat. W przeszłości FDP obsługiwała m.in. wpłaty darczyńców dokonywane kartami przez internet. Tym razem spółka rozliczać będzie również transakcje dokonywane w terminalach płatniczych.

Przeczytajcie także:  Już można przekazywać pieniądze na rzecz WOŚP

Z komunikatu prasowego FDP wynika, że w dniu finału WOŚP na ulice polskich miast wyjdzie 350 wolontariuszy wyposażonych w zbliżeniowe terminale płatnicze. Będą ubrani w koszulki z napisem "Zbliż się do Orkiestry". Natomiast już od połowy grudnia ok. 280 POS-ów First Daty pracuje i przyjmuje wpłaty na WOŚP w oddziałach mBanku. We wszystkich urządzeniach FDP uruchomionych w ramach współpracy z fundacją można dokonywać wpłat kartami Mastercarda, Visy oraz Blikiem. Na każdym wydruku z terminala potwierdzającym płatność znajdzie się charakterystyczne serduszko WOŚP.

W tym roku FDP obsługiwać będzie także wpłaty na rzecz Orkiestry dokonywane kartami przez internet. Aby dokonać takiej darowizny, wystarczy wybrać przeznaczoną do tego celu zakładkę na stronie WOŚP lub kliknąć tutaj. FDP będzie też obsługiwać wpłaty dokonywane przez telefon. Podczas finału wolontariusze będą czekać w telewizyjnym centrum dowodzenia Jurka Owsiaka na telefony od Was. Numery, na które będzie można dzwonić, będą podawane na ekranie podczas transmisji.

Przeczytajcie także:  Specjalna aktualizacja apki mBanku z okazji finału WOŚP

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia 2018 r., a jego celem będzie pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". – Według najnowszych danych Narodowego Banku Polskiego, kart płatniczych jest już więcej niż obywateli naszego kraju. Jesteśmy dumni, że możemy pomóc Orkiestrze w wykorzystaniu kart i płatności smartfonami do wsparcia zbiórki na wyposażenie oddziałów neonatologicznych – mówi Jolanta Rycerz z zarządu FDP. Spółka pokryje wszystkie koszty transakcyjne związane z obsługą płatności bezgotówkowych na rzecz WOŚP.

Kategoria

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Jacek Uryniuk

Redaktor naczelny
Aktywny od: 22.01.2015
Dodał: 3001 artykułów

Inne artykuły tego autora:

Parę lat trzeba było na to poczekać, ale wreszcie jest. BIK uruchomił usługę credit freeze

Usługa zapobiegająca spłacaniu nieswoich kredytów jest bezpłatna, ale na razie jej funkcjonalność jest mocno ograniczona

Nowe wieści w kwestii trwałego nośnika. Kolejne banki mogą postawić na WORM

Obecnie trzy instytucje, a więc Pekao, mBank i BZ WBK wybrały tę technologię jako metodę wysyłki ważnych dokumentów do klientów

To chyba pierwsza taka polisa na świecie. Play wprowadza ubezpieczenia wirtualnych przedmiotów kupionych w grach

Operator aplikacji Play Ubezpieczenia chwali się, że podobnego produktu nie znajdziecie na całym świecie

Pokaż wszystkie artykuły tego autora →

Zapiszcie się do newslettera

Najczęściej czytane

No i stało się. mBank stawia na RWD w serwisie transakcyjnym

mBank poinformował dziś o rozpoczęciu procesu ewolucji internetowego…

Duża zmiana w Millennium. Ricardo Campos wraca do Portugalii. Zastąpi go Halina Karpińska

Dotychczasowy szef bankowości elektronicznej w Millennium pracował tu…

Parę lat trzeba było na to poczekać, ale wreszcie jest. BIK uruchomił usługę credit freeze

Usługa zapobiegająca spłacaniu nieswoich kredytów jest bezpłatna, ale…

Cashless na Youtube

k_A1sJ-jf1U
Nie możecie się dostać na konto? Karta nie działa? Awaria w banku? Chcecie się podzielić informacją, która może być ciekawa dla innych? Napiszcie do nas.