Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partner merytoryczny

Jesteście w Sopocie? Wpadnijcie na molo. Piłkarski weekend i niespodzianki dla bezgotówkowców od Visy

Za dwa tygodnie podobne atrakcje będą czekać na odpoczywających w Zakopanem

Choć większość uczniów i urlopowiczów zapewne jeszcze nie dopuszcza do siebie tej myśli, to prawda jest nieubłagana – wakacje powoli dobiegają końca. Ale jeżeli akurat jesteście w Sopocie, łatwiej będzie Wam o tym zapomnieć, jeśli wpadniecie na molo. Przez kilka najbliższych dni aż do 15 sierpnia trwać tu będzie Weekend Piłkarski Visy.

Przeczytajcie także: Firma może zażądać płatności tylko kartą

W ramach tego wydarzenia przygotowano liczne piłkarskie atrakcje. Chętni będą mogli wziąć udział m.in. w turniejach piłki nożnej i plażowej czy wirtualnej wycieczce po stadionie, sprawdzić się na symulatorach slalomu oraz mocy i dokładności strzału. Na gości czekają też treningi pokazowe z udziałem publiczności, pokazy Freestyle Football i spotkania ze znanymi piłkarzami – byłymi reprezentantami Polski.

Jeżeli zaś wybieracie się na wypoczynek w góry, zajrzyjcie koniecznie do Zakopanego na Plac Niepodległości, gdzie w dniach 25-27 sierpnia odbędzie się kolejny sportowy weekend Visy. Tu, pomimo lata, tematem przewodnim będą sporty zimowe. Będziecie mogli spróbować wirtualnej jazdy na nartach, zabawy na mini-skoczni narciarskiej, symulatorach jazdy na nartach i skoków narciarskich czy zasiąść w wirtualnym bobsleju. Podobnie jak w Sopocie, nie zabraknie również spotkań ze znanymi sportowcami.

Przeczytajcie także: Chcą podnieść limit na płatności bez PIN-u

W obydwu kurortach, a także w Giżycku, od początku wakacji działa Visa Kino Letnie, w ramach którego widzowie mogą codziennie uczestniczyć w bezpłatnych projekcjach filmowych. – Poprzez nasze eventy chcemy zasygnalizować, że płatność kartą może być łatwa i wygodna również podczas wakacji i dostępna w wielu miejscach, jak np. na molo w Sopocie czy w Muzeum Tatrzańskim w Zakopanem – mówi Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.

W ramach organizowanych przez siebie wydarzeń Visa promuje płatności bezgotówkowe. Płacąc plastikiem Visy za wybrane atrakcje turystyczne, możecie otrzymać od razu konkretne korzyści, np. szybsze wejście na molo przez punkt płatności Visy w Sopocie, 10 proc. zniżki w znajdującej się nieopodal kawiarni "Koło Molo" czy 50 proc. zniżki do wybranych filii Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem albo 10 proc. rabatu na rejs statkami Żeglugi Mazurskiej w Giżycku.

Kategoria

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Jacek Uryniuk

Redaktor naczelny
Aktywny od: 22.01.2015
Dodał: 2782 artykułów

Inne artykuły tego autora:

Jest nowy projekt ustawy o terminalach. Ważna zmiana dotyczy firm zwolnionych z obowiązku instalacji urządzeń

Rząd wprowadził zmiany do projektu po analizie uwag nadesłanych w trakcie konsultacji publicznych

Prawie wszystkie POS-y w Polsce akceptują już płatności zbliżeniowo. Trzej operatorzy wymieniają resztki starych urządzeń

Zgodnie z wytycznymi organizacji płatniczych do końca ubiegłego roku cała sieć akceptacji kart nad Wisłą miała zostać wyposażona w terminale NFC

Duża zmiana we wrocławskiej komunikacji. Zobaczcie, jak tam już za chwilę będą płacić za przejazdy

8 marca w stolicy Dolnego Śląska rusza system, dzięki któremu funkcję biletu, także miesięcznego, pełnić będzie mogła karta zbliżeniowa wydana przez dowolny bank

No i KNF ma już departament fintech. Nowy statut instytucji wszedł w życie

Utworzenie departamentu zajmującego się innowacjami technologicznymi to, obok powołania Innovation Hub element strategii wspierania przez polski nadzór branży fintech

Wygraj iPhone’a X z Play Ubezpieczenia. Taki konkurs tylko na Cashless

Jeżeli jeszcze nie zainstalowaliście aplikacji Play Ubezpieczenia, to teraz jest najlepszy moment, by to zrobić

Pokaż wszystkie artykuły tego autora →

In English

Monese Will Compete with Revolut For Polish Customers With Polish-Language Version of Its App

British fintech Monese has launched the Polish-language version…

Uber To Move Its Polish Office to Kyiv

The managers from Uber's Polish office are looking…

Poland's PKO App Number One Among World's 100 Biggest Banks

The ranking was published in Retail Banker International…

See all articles in English →

Zapisz się do newslettera

Najczęściej czytane

Nie możecie się dostać na konto? Karta nie działa? Awaria w banku? Chcecie się podzielić informacją, która może być ciekawa dla innych? Napiszcie do nas.