Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partner merytoryczny

Jesteście w Sopocie? Wpadnijcie na molo. Piłkarski weekend i niespodzianki dla bezgotówkowców od Visy

Za dwa tygodnie podobne atrakcje będą czekać na odpoczywających w Zakopanem

Choć większość uczniów i urlopowiczów zapewne jeszcze nie dopuszcza do siebie tej myśli, to prawda jest nieubłagana – wakacje powoli dobiegają końca. Ale jeżeli akurat jesteście w Sopocie, łatwiej będzie Wam o tym zapomnieć, jeśli wpadniecie na molo. Przez kilka najbliższych dni aż do 15 sierpnia trwać tu będzie Weekend Piłkarski Visy.

Przeczytajcie także: Firma może zażądać płatności tylko kartą

W ramach tego wydarzenia przygotowano liczne piłkarskie atrakcje. Chętni będą mogli wziąć udział m.in. w turniejach piłki nożnej i plażowej czy wirtualnej wycieczce po stadionie, sprawdzić się na symulatorach slalomu oraz mocy i dokładności strzału. Na gości czekają też treningi pokazowe z udziałem publiczności, pokazy Freestyle Football i spotkania ze znanymi piłkarzami – byłymi reprezentantami Polski.

Jeżeli zaś wybieracie się na wypoczynek w góry, zajrzyjcie koniecznie do Zakopanego na Plac Niepodległości, gdzie w dniach 25-27 sierpnia odbędzie się kolejny sportowy weekend Visy. Tu, pomimo lata, tematem przewodnim będą sporty zimowe. Będziecie mogli spróbować wirtualnej jazdy na nartach, zabawy na mini-skoczni narciarskiej, symulatorach jazdy na nartach i skoków narciarskich czy zasiąść w wirtualnym bobsleju. Podobnie jak w Sopocie, nie zabraknie również spotkań ze znanymi sportowcami.

Przeczytajcie także: Chcą podnieść limit na płatności bez PIN-u

W obydwu kurortach, a także w Giżycku, od początku wakacji działa Visa Kino Letnie, w ramach którego widzowie mogą codziennie uczestniczyć w bezpłatnych projekcjach filmowych. – Poprzez nasze eventy chcemy zasygnalizować, że płatność kartą może być łatwa i wygodna również podczas wakacji i dostępna w wielu miejscach, jak np. na molo w Sopocie czy w Muzeum Tatrzańskim w Zakopanem – mówi Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.

W ramach organizowanych przez siebie wydarzeń Visa promuje płatności bezgotówkowe. Płacąc plastikiem Visy za wybrane atrakcje turystyczne, możecie otrzymać od razu konkretne korzyści, np. szybsze wejście na molo przez punkt płatności Visy w Sopocie, 10 proc. zniżki w znajdującej się nieopodal kawiarni "Koło Molo" czy 50 proc. zniżki do wybranych filii Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem albo 10 proc. rabatu na rejs statkami Żeglugi Mazurskiej w Giżycku.

Kategoria

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Jacek Uryniuk

Redaktor naczelny
Aktywny od: 22.01.2015
Dodał: 2549 artykułów

Inne artykuły tego autora:

"Uważaj na kryptowaluty" kontra "Uważaj na waluty". Jest reakcja na kampanię KNF i NBP w sprawie cyfrowych pieniędzy

W internecie pojawiła się strona uwazajnawaluty.pl, która przedstawia wady pieniędzy emitowanych przez banki centralne

Play rozwiązał worek z aplikacjami ubezpieczeniowymi. W styczniu swoją zaprezentuje TU Europa. Nad kolejną pracuje Bacca

W kilka godzin po prezentacji apki Play Ubezpieczenia na prezentację swojej aplikacji zaprosiła TU Europa

Play uruchamia mobilny market ubezpieczeniowy. Ma być szybko, łatwo i tanio dzięki automatyzacji

Aplikacja Play Ubezpieczenia na urządzenia z Androidem ma znaleźć się w markecie Google Play dzisiaj. W App Store pojawi się jeszcze przed Nowym Rokiem

Blik nie odpuszcza terminali. Wkrótce jego kodami będzie można płacić w urządzenia Polskich ePłatności

Spółka potwierdza, że planuje udostępnić Blika na swoich terminalach na przełomie I i II kwartału przyszłego roku

Informacje o emocjach. To kolejne dane, które dla firm mogą być równie cenne, jak to gdzie byliście, albo co kupiliście

Zdaniem doktor Aleksandry Przegalińskiej z Massachusetts Institute of Technology informacje o tym jak klient się czuł podczas zakupu, mogą wkrótce decydować o tym, jaką ofertę dostanie od banku czy sklepu

Pokaż wszystkie artykuły tego autora →

Zapisz się do newslettera

Najczęściej czytane

Cashless na Youtube

Q5mv9oSMmys
Nie możecie się dostać na konto? Karta nie działa? Awaria w banku? Chcecie się podzielić informacją, która może być ciekawa dla innych? Napiszcie do nas.