Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partner merytoryczny

Jesteście w Sopocie? Wpadnijcie na molo. Piłkarski weekend i niespodzianki dla bezgotówkowców od Visy

Za dwa tygodnie podobne atrakcje będą czekać na odpoczywających w Zakopanem

Choć większość uczniów i urlopowiczów zapewne jeszcze nie dopuszcza do siebie tej myśli, to prawda jest nieubłagana – wakacje powoli dobiegają końca. Ale jeżeli akurat jesteście w Sopocie, łatwiej będzie Wam o tym zapomnieć, jeśli wpadniecie na molo. Przez kilka najbliższych dni aż do 15 sierpnia trwać tu będzie Weekend Piłkarski Visy.

Przeczytajcie także: Firma może zażądać płatności tylko kartą

W ramach tego wydarzenia przygotowano liczne piłkarskie atrakcje. Chętni będą mogli wziąć udział m.in. w turniejach piłki nożnej i plażowej czy wirtualnej wycieczce po stadionie, sprawdzić się na symulatorach slalomu oraz mocy i dokładności strzału. Na gości czekają też treningi pokazowe z udziałem publiczności, pokazy Freestyle Football i spotkania ze znanymi piłkarzami – byłymi reprezentantami Polski.

Jeżeli zaś wybieracie się na wypoczynek w góry, zajrzyjcie koniecznie do Zakopanego na Plac Niepodległości, gdzie w dniach 25-27 sierpnia odbędzie się kolejny sportowy weekend Visy. Tu, pomimo lata, tematem przewodnim będą sporty zimowe. Będziecie mogli spróbować wirtualnej jazdy na nartach, zabawy na mini-skoczni narciarskiej, symulatorach jazdy na nartach i skoków narciarskich czy zasiąść w wirtualnym bobsleju. Podobnie jak w Sopocie, nie zabraknie również spotkań ze znanymi sportowcami.

Przeczytajcie także: Chcą podnieść limit na płatności bez PIN-u

W obydwu kurortach, a także w Giżycku, od początku wakacji działa Visa Kino Letnie, w ramach którego widzowie mogą codziennie uczestniczyć w bezpłatnych projekcjach filmowych. – Poprzez nasze eventy chcemy zasygnalizować, że płatność kartą może być łatwa i wygodna również podczas wakacji i dostępna w wielu miejscach, jak np. na molo w Sopocie czy w Muzeum Tatrzańskim w Zakopanem – mówi Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.

W ramach organizowanych przez siebie wydarzeń Visa promuje płatności bezgotówkowe. Płacąc plastikiem Visy za wybrane atrakcje turystyczne, możecie otrzymać od razu konkretne korzyści, np. szybsze wejście na molo przez punkt płatności Visy w Sopocie, 10 proc. zniżki w znajdującej się nieopodal kawiarni "Koło Molo" czy 50 proc. zniżki do wybranych filii Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem albo 10 proc. rabatu na rejs statkami Żeglugi Mazurskiej w Giżycku.

Kategoria

Udostępnij ten artykuł

Zostaw komentarz

Jacek Uryniuk

Redaktor naczelny
Aktywny od: 22.01.2015
Dodał: 2394 artykułów

Inne artykuły tego autora:

O co chodzi w tych badaniach? Większość Polaków preferuje karty, ale i tak najczęściej płaci gotówką

Ciężko ocenić stosunek Polaków do obrotu bezgotówkowego, gdy wyniki sondaży przeprowadzanych przez różne instytucje często są ze sobą sprzeczne

Dobra wiadomość dla banków z Polski: jest pozytywna opinia KNF na temat wideoweryfikacji

KNF uczula jednak instytucje finansowe, że biometria twarzy bez użycia odczytu termicznego może być podatna na fałszerstwa

Getin Bank przeniesie 65 proc. swoich oddziałów. Będzie uruchamiać placówki w nowym formacie

Bank poinformował właśnie o otwarciu czterech zupełnie nowych oddziałów w Gdyni, Wrocławiu, Bydgoszczy i Pabianicach

Zastanawiacie się nad zmianą pracy? To może być oferta dla Was. Polska Bezgotówkowa szuka wiceprezesa

Zgłoszenia w konkursie na członka zarządu fundacja przyjmuje do 3 listopada, a więc czasu na wysłanie CV nie zostało zbyt dużo

Na rynku jest zaledwie 10 proc. wydrukowanych "pięćsetek". Ale wartość wszystkich banknotów w obiegu rośnie

Z danych NBP wynika, że na koniec września w obiegu było ponad 5 mln banknotów o nominale 500 zł

Pokaż wszystkie artykuły tego autora →

Zapisz się do newslettera

Najczęściej czytane

Do aplikacji BZ WBK zalogujecie się odciskiem palca także na Androidzie

Bank właśnie udostępnił klientom aktualizację apki. Przed premierą…

Trzeci bank z Polski wdraża wideoweryfikację. Od jutra dzięki niej założycie konto w BZ WBK

Wcześniej rozwiązanie umożliwiające potwierdzanie tożsamości podczas połączenia wideo…

Cashless na Youtube

Q5mv9oSMmys
Nie możecie się dostać na konto? Karta nie działa? Awaria w banku? Chcecie się podzielić informacją, która może być ciekawa dla innych? Napiszcie do nas.