Partnerzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Partnerzy wspierający
Partner merytoryczny

Oto wariacja na temat moneybacku. Dostaniecie 5 proc. zwrotu za wydatki kartą za granicą

Nowa, ciekawa karta kredytowa Mastercarda od teraz jest w ofercie T-Mobile Usług Bankowych

Usługa moneyback, czyli zwrot części pieniędzy wydanych za pomocą karty płatniczej, najlepsze lata na polskim rynku ma już za sobą. Większość ofert tego typu to promocje ograniczone czasowo. I tak jest w przypadku nowej karty T-Mobile Usług Bankowych Mastercard Travel. Oferowany wraz z nią moneyback będzie obowiązywać do końca kwietnia przyszłego roku.

Przeczytajcie także: Maleje przeterminowane zadłużenie na kredytówkach

Ciekawostką jest jednak to, za co użytkownicy nowej karty TMUB będą dostawać zwrot części poczynionych nią wydatków. Otóż moneybackiem premiowane będą transakcje bezgotówkowe wykonane za granicą – to chyba pierwszy taki moneyback w Polsce. Zwrot wyniesie 5 proc., jednak nie więcej niż 100 zł miesięcznie i nie więcej niż 560 zł rocznie. Ważne, że aby zwrot został naliczony, wartość pojedynczej płatności musi wynosić min. 50 zł.

TMUB chwali się, że użytkownicy nowej karty będą jednocześnie zbierali punkty w programie lojalnościowym Priceless Specials, który umożliwia ich późniejszą wymianę np. na bilety lotnicze czy vouchery na hotele. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup karty do końca maja, otrzymają kupon na 250 zł do wykorzystania w sklepie z biletami lotniczymi fru.pl.

Przeczytajcie także: Wkrótce będzie ustawa o terminalach dla Policji

Wydanie karty jest bezpłatne, ale jej wznowienie już nie, bo wiąże się z wydatkiem maksymalnie 70 zł. Opłatę można obniżyć do 35 zł, gdy w ciągu roku wykona się transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 7,5 tys. zł. Gdy ich wartość będzie dwukrotnie większa – bank rezygnuje z pobierania opłaty całkowicie.

Dodatkowo opłata miesięczna za korzystanie z Mastercard Travel wynosi 8 zł. Można jej uniknąć wykonując min. 4 płatności bezgotówkowe w miesiącu. Grace period karty wynosi maks. 58 dni. Jak w przypadku większości kart kredytowych tak i użytkownikom Mastercard Travel nie opłaca się wykonywać przelewów z jej rachunku ani podejmować gotówki z bankomatów. Każda taka operacja to koszt 6 proc. kwoty transakcji, min. 10 zł.

Zostaw komentarz

Jacek Uryniuk

Redaktor naczelny
Aktywny od: 22.01.2015
Dodał: 2399 artykułów

Inne artykuły tego autora:

Alior wstrzymał zakładanie rachunków przez wideoweryfikację. Zdaniem banku tylko na chwilę

Ze strony internetowej Aliora zniknęła informacja, że nowy rachunek można założyć podczas wideokonferencji z doradcą banku

Blue Cash wrócił na ścieżkę wzrostu. Ale systemu Express Elixir już chyba nie dogoni

NBP podał przed chwilą, że zarówno pod względem liczby jak i wartości transakcji II kw. bieżącego roku był dla systemu Blue Cash lepszy od poprzedniego

Śrubujecie rekord. Już 66,7 proc. płatności odbywa się bez wkładania karty do POS-a

Najnowszy raport NBP na temat kart płatniczych pokazuje też znaczny wzrost średniej wartości transakcji zbliżeniowej kartą

Oto nowy pomysł na trwały nośnik: uwierzytelniona poczta w bankowości elektronicznej

Rozwiązanie chce wdrożyć BankMail, polska spółka z branży fintech

NBP odziera ze złudzeń cieszących się wzrostem popularności kart: w życiu codziennym rządzi gotówka

Taki wniosek można wyciągnąć z raportu banku centralnego na temat czynników oddziałujących na obrót gotówkowy w polskiej gospodarce

Pokaż wszystkie artykuły tego autora →

Zapisz się do newslettera

Najczęściej czytane

Do aplikacji BZ WBK zalogujecie się odciskiem palca także na Androidzie

Bank właśnie udostępnił klientom aktualizację apki. Przed premierą…

Trzeci bank z Polski wdraża wideoweryfikację. Od jutra dzięki niej założycie konto w BZ WBK

Wcześniej rozwiązanie umożliwiające potwierdzanie tożsamości podczas połączenia wideo…

Dobra wiadomość dla banków z Polski: jest pozytywna opinia KNF na temat wideoweryfikacji

KNF uczula jednak instytucje finansowe, że biometria twarzy…

Cashless na Youtube

Q5mv9oSMmys
Nie możecie się dostać na konto? Karta nie działa? Awaria w banku? Chcecie się podzielić informacją, która może być ciekawa dla innych? Napiszcie do nas.