Przy płatności kartą darmowa dostawa Pocztą Polską. Nowa promocja Visy

Przy płatności kartą darmowa dostawa Pocztą Polską. Nowa promocja Visy

Dodano: 29/11/2016 - 12:07

Promocja transakcji kartami za zakupy internetowe rusza już w czwartek i potrwa trzy tygodnie

Jak zapewne pamiętacie, od kilku tygodni w każdej własnej placówce Poczty Polskiej można już płacić kartami Mastercarda i Visy. Bezgotówkowo można więc uiszczać opłaty z tytułu nadania paczki jak i regulować płatność za pobraniem. Teraz będzie dodatkowa motywacja, aby za zakupy internetowe zapłacić kartą i odebrać paczkę na poczcie.

Przeczytajcie także: Prepaidy mogą wrócić do polskich banków

1 grudnia startuje promocja zorganizowana przez Visę i Pocztę Polską. W jej ramach dokonując zakupów w wybranych sklepach internetowych i dokonując za nie płatności kartą z logo Visy będziecie mogli zamówić bezpłatną dostawę realizowaną za pośrednictwem poczty. Przy tym możliwość taka nie będzie uzależniona od wartości zamówienia. Promocja potrwa do 21 grudnia bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Totalizator potwierdza: wkrótce terminale w kolekturach

Niestety liczba sklepów internetowych biorących udział w akcji jest dość skromna. No i nie są to najwięksi potentaci polskiego e-commerce. Niemniej promocja obejmuje dostawców oferujących szeroki asortyment. Są więc wśród nich sklepy z artykułami do domu (4Home.pl, emako.pl), książkami (Gandalf.com.pl), artykułami sportowymi (Sport-Shop.pl), ubraniami (ombre.pl) i kosmetykami (mintishop.pl).

Newsletter