Do aplikacji Getinu zalogujecie się odciskiem palca. Bank udostępnił też przelewy do ZUS i urzędu skarbowego

Do aplikacji Getinu zalogujecie się odciskiem palca. Bank udostępnił też przelewy do ZUS i urzędu skarbowego

Dodano: 15/03/2017 - 12:09

Z nowego sposobu logowania skorzystają zarówno właściciele iPhone’ów jak i smartfonów z systemem Android

Już nie tylko za pomocą hasła czy tzw. wężyka, ale także odciskiem palca mogą logować do aplikacji Getin Mobile klienci tego banku. Nowa funkcja jest dostępna dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi iOS oraz Android (w wersjach 6.0 i nowszych).

Przeczytajcie także: Śląski zamknął program "bankujesz-zyskujesz"

To nie jedyna nowość, którą bank wprowadził do aplikacji wraz z dzisiejszą aktualizacją. Użytkownicy znajdą tam także nowy ekran startowy, który pozwoli bez logowania sprawdzić stan konta i zapłacić za pomocą Blika. W Getin Mobile dodano też przelewy do urzędu skarbowego i ZUS. Klienci, którzy opłacają jednocześnie kilka składek na ubezpieczenia społeczne, mogą już zlecać je w ramach jednej transakcji.  

Przeczytajcie także: Macie firmę? Płacicie więcej za rachunek

Wszystkie nowości będą dostępne po zaktualizowaniu aplikacji. Jej kolejna wersja czeka już na pobranie w sklepach Google Play, AppStore i Windows Store. Logowanie odciskiem palca do aplikacji bankowości mobilnej na smartfonach z Androidem oferują już Millennium, PKO BP i Citi. Przymierza się do tego ING Bank Śląski. Natomiast posiadacze iPhone’ów mogą to robić także m.in. w apkach mBank, ING i Euro Bank. 

 

Newsletter