Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Z kartą Aliora możecie zdobyć 10 tys. punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Ten sam bank oferuje bonusy o wartości kilkuset złotych za założenie Konta Jakże Osobistego

Mastercard i Alior zachęcają klientów do zamawiania karty kredytowej OK! W tym celu przygotowano promocję "10 000 dodatkowych Punktów OK!". Można dzięki niej zdobyć dodatkowe punkty w programie Bezcenne Chwile. Jak wskazuje nazwa, promocyjnych punktów jest 10 tys., co stanowi równowartość 150 zł. Oferta trwa do końca marca lub do wyczerpania puli nagród – może z niej skorzystać 1 tys. osób.

Przeczytajcie także: Inpost przyspiesza giełdowy debiut

Aby otrzymać wspomniane punkty powitalne, należy zamówić kartę kredytową OK!, podpisać umowę i zapisać się do programu Bezcenne Chwile. Można to zrobić w placówce banku, z pomocą serwisu Alior Online lub przez aplikację Alior Mobile. W ciągu kolejnych 60 dni uczestnik musi minimum sześciokrotnie zapłacić kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Istotne jest to, że promocyjne punkty ważne są tylko przez miesiąc, więc należy je jak najszybciej wymienić na nagrodę. W promocji mogą wziąć udział tylko te osoby, które nie były uczestnikami programu Bezcenne Chwile przed 11 stycznia br. Więcej informacji na temat akcji znajdziecie pod tym adresem.

Ofertę "10 000 dodatkowych Punktów OK!" można połączyć z innym bonusem dostępnym w Aliorze, dzięki czemu wartość nagród wzrośnie. Alior informuje, że zakładając Konto Jakże Osobiste, klient jest w stanie zdobyć 400 zł bonusu, jeśli do końca lutego złoży wnioski o konto i kartę, a także podpisze umowy w ciągu 30 dni. Użytkownik może później otrzymywać 10 zł miesięcznie, jeśli zapewni wpływy w wysokości 1500 zł, wykona minimum trzy transakcje bezgotówkowe kartą wydaną do konta i zaloguje się przynajmniej raz w apce mobilnej. Nagrody te będzie dostawać przez 12 kolejnych miesięcy, łącznie daje to zatem 120 zł.

Przeczytajcie także: Nowa usługa dla użytkowników aplikacji Compensy

Przez rok co miesiąc można też otrzymywać 15 zł (łącznie 180 zł), jeśli klient spełni wspomniane już wymogi i skorzysta w Aliorze z produktu kredytowego. Może to być przywołana już karta kredytowa OK! Użytkownik, który zapisze do programu Mastercard Bezcenne Chwile kartę debetową i w ciągu 30 dni zapłaci nią minimum pięć razy na łączną kwotę co najmniej 10 zł, może z kolei zyskać 6,8 tys. punktów o równowartości 100 zł. Regulamin tej promocji znajdziecie pod tym adresem.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies