Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Citi ponownie zachęca do otwierania CitiKonta. Klienci na starcie mogą zdobyć do 150 zł i kody Inpost

Użytkownicy CitiKonta mogą korzystać z wielu funkcji bez opłat

Citi Handlowy zorganizował kolejną, już trzecią edycję promocji "CitiKonto. Finansowa Rewolucja", w której do zdobycia jest 150 zł oraz 10 kodów Inpost. Z oferty mogą skorzystać osoby, które do końca stycznia przyszłego roku otworzą w tej instytucji CitiKonto. Zrobicie to w oddziale banku, telefonicznie lub online. W ciągu kolejnych dziesięciu dni nowy klient musi też zaakceptować regulamin promocji (otwierając konto online, klient zatwierdza regulamin kodem SMS). Warto podkreślić, że pula nagród jest ograniczona i skorzysta z nich 1,7 tys. pierwszych klientów.

Przeczytajcie także: Smartney rusza z odroczonymi płatnościami i ratami w e-commerce

Organizator promocji podzielił nagrodę na trzy części. Aby zdobyć pierwsze 50 zł i osiem kodów rabatowych na usługi kurierskie, realizowane poprzez platformę szybkienadania.pl, należy przelać swoje wynagrodzenie przynajmniej raz w kwocie min. 2 tys. zł do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Kolejne 50 zł klient otrzyma, jeśli do końca drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu otwarcia konta, wpłaci na nie przynajmniej 100 zł (wpłata musi pochodzić z rachunku, który nie jest prowadzony przez Citi) i zaloguje się chociaż jeden raz w aplikacji mobilnej banku.

Ostatnie 50 zł przysługuje tym osobom, które do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu otwarcia konta, zapłacą za swoje zakupy przy użyciu Google Pay lub Apple Pay w kwocie min. 100 zł. Transakcji można dokonać stacjonarnie lub w internecie. Dodatkowe dwa kody rabatowe Inpost można dostać za wyrażenie zgody na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od banku. Warunki promocji są zatem zbliżone do tych z dwóch pierwszych edycji. Należy jeszcze zaznaczyć, że z promocji wyłączone są osoby, które posiadały w Citi konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy po 1 stycznia 2019 roku.

Przeczytajcie także: Banki mają już ponad 500 oddziałów bezgotówkowych

O samym CitiKoncie możecie przeczytać na cashless.pl w tym tekście. Dowiecie się z niego m.in., że instytucja daje wiele funkcji za zero złotych. Klienci mogą liczyć m.in. na bezpłatne prowadzenie konta oraz debetową kartę z usługą wielowalutową. Bank nie będzie pobierał opłat za przelewy krajowe zlecane elektronicznie oraz pierwsze trzy przelewy Express Elixir w miesiącu. Darmowe mają być bankomaty własne oraz cztery transakcje miesięcznie zrealizowane w bankomatach obcych.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies