Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Citi zachęca do otwierania CitiKonta. Klienci na starcie mogą zdobyć do 150 zł

Promocyjna oferta obowiązuje do 5 grudnia 2020 roku lub wyczerpania puli pięciu tys. kont

Citi Handlowy zorganizował drugą edycję promocji "CitiKonto. Finansowa Rewolucja", w której do zdobycia jest 150 zł. Z oferty mogą skorzystać osoby, które do 5 grudnia br. otworzą w tej instytucji CitiKonto. Zrobicie to w oddziale banku, telefonicznie lub online. W ciągu kolejnych dziesięciu dni nowy klient musi też zaakceptować regulamin promocji. Warto podkreślić, że pula nagród jest ograniczona i skorzysta z nich pięć tysięcy pierwszych klientów.

Przeczytajcie także: Samochody na stacjach Orlenu będą rozpoznawane automatycznie

Organizator promocji podzielił nagrodę na trzy części. Aby zdobyć pierwsze 50 zł, należy przelać swoje wynagrodzenie przynajmniej raz w kwocie min. 2 tys. zł do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta. Kolejne 50 zł klient otrzyma, jeśli do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wpłaci na nie przynajmniej 100 zł i zaloguje się chociaż jeden raz w aplikacji mobilnej banku.

Ostatnie 50 zł przysługuje tym osobom, które do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapłacą za swoje zakupy przy użyciu Google Pay lub Apple Pay w kwocie min. 100 zł. Warunki promocji są zatem zbliżone do tych z jej pierwszej edycji, ale tym razem bank zmienił kolejność wymaganych czynności. Należy jeszcze zaznaczyć, że z promocji wyłączone są osoby, które posiadały w Citi konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy po pierwszym stycznia 2020 roku.

Przeczytajcie także: Polscy klienci Viva Wallet mogą już korzystać z Google Pay

O samym CitiKoncie możecie przeczytać na cashless.pl w tym tekście. Dowiecie się z niego m.in., że instytucja daje wiele funkcji za zero złotych. Klienci mogą liczyć m.in. na bezpłatne prowadzenie konta oraz debetową kartę z usługą wielowalutową. Bank nie będzie pobierał opłat za przelewy krajowe zlecane elektronicznie oraz pierwsze trzy przelewy Express Elixir w miesiącu. Darmowe mają być bankomaty własne oraz cztery transakcje miesięcznie zrealizowane w bankomatach obcych.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies