Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao z promocją w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Na start punkty wymienne na voucher o wartości 50 zł

Oferta specjalna obowiązuje do końca bieżącego roku

Bank Pekao poinformował o uruchomieniu promocji w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile. Biorący w nim udział klienci, otrzymają na start bonus w postaci nawet 3400 punktów. Można je od razu wymienić m.in. na voucher zakupowy Allegro o wartości 50 zł. Promocja potrwa do końca grudnia br.

Przeczytajcie także: Diners Club Polska oferuje bezpłatną kartę kredytową

Osoby zainteresowane programem mogą do niego przystąpić wypełniając formularz dostępny na poświęconej mu stronie. Alternatywnie można skorzystać z serwisu Pekao24 lub aplikacji PeoPay i wybrać program w zakładce "Oferty i wnioski". Automatycznie zarejestrowane zostaną wszystkie posiadane w Pekao karty z logo Mastercard i Maestro. Bank zapewnia, że proces jest intuicyjny i zajmuje zaledwie kilka minut. Po rejestracji do konta klienta zostaje dopisane tysiąc punktów.

Kolejne 2,4 tys. punktów klient zdobędzie, jeśli wyrazi zgodę marketingową organizatorowi programu i wykona w ciągu 30 dni od rejestracji minimum jedną płatność dowolną kartą Mastercard lub Maestro wydaną przez Pekao lub zbliżeniowo PeoPay. Łącznie do zdobycia jest zatem 3,4 tys. punktów. Stanowi to równowartość 50 zł w postaci m.in. voucheru na zakupy w RTV Euro AGD, Decathlon, Empik czy Circle K. W katalogu nagród znajduje się ponad 200 pozycji.

Przeczytajcie także: Alior jako piąty bank udostępnia w aplikacji bilety i parkingi

Warto dodać, że zapisując się do programu, klienci zwiększają swoje szanse na wygranie BMW i3 w loterii organizowanej przez Pekao. Nowi oraz obecni uczestnicy otrzymają w niej 100 dodatkowych losów. Za każdą transakcję kartą wydaną do konta w Pekao lub aplikacją PeoPay klienci otrzymają dwa losy w loterii. W przypadku karty kredytowej są to cztery losy. Także i w tym przypadku do zgarnięcia są e-karty podarunkowe Allegro o wartości 50 zł. Więcej na ten temat przeczytacie w tym tekście.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies