Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Szukaliście karty z podświetleniem? Do oferty wprowadza ją Razer

Producent sprzętu komputerowego chce zaistnieć także w branży finansowej

Firma Razer, zajmująca się tworzeniem sprzętu komputerowego dla graczy, ogłosiła plany ekspansji na nowym dla siebie rynku. We współpracy z organizacją Visa wprowadzi do obiegu Razer Card. Początkowo z karty będzie mogło korzystać 1337 użytkowników w Singapurze. Do ich dyspozycji firma oddaje kartę wirtualną, ale dodatkowo mogą się oni starać o tradycyjny plastik. Za sprawą diody LED świeci on podczas płacenia.

Przeczytajcie także: PKO BP wprowadza podwyżki dla klientów Inteligo

Razer Card to karta przedpłacona skierowana do młodszych odbiorców (w testach mogą brać udział osoby po 16 roku życia). Do korzystania z niej zachęca m.in. moneyback wynoszący 1 proc. Co ciekawe, firma nie przewidziała dla niego limitów i wymogów. Zwrot wydatków wzrasta do 5 proc., gdy pieniądze wydawane są w RazerStore oraz Razer Gold. W fazie testów zwroty sięgają 10 proc. Użytkownicy w prosty sposób mogą zarządzać kartą z pomocą aplikacji Razer Pay.

Przeczytajcie także: Idea Bank szykuje nową aplikację mobilną

Amerykański producent sprzętu zachęca do udziału w programie pilotażowym oferując nagrody i wygląda na to, że dla firmy nie jest to wyłącznie projekt o znaczeniu marketingowym. Korporacja kilka lat temu powołała do życia oddział fintechowy i zapewnia, że chce zaistnieć w świecie finansów, zwłaszcza gdy chodzi o usługi kierowane do młodszych odbiorców. Tym samym Razer idzie w ślady innych firm technologicznych, które mają fintechowe aspiracje. Po Google i Apple zrobiły to już m.in. Samsung czy Huawei.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies