Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Citibank po raz pierwszy w otwartej bankowości. Rachunki z tej instytucji można dodawać do systemu Millennium

Usługa Finanse 360° oferowana przez Bank Millennium umożliwia już agregację kont prowadzonych w dziewięciu bankach

Bank Millennium poinformował o rozszerzeniu rozwiązań z zakresu open bankingu. Klienci korzystający z bankowości internetowej i usługi Finanse 360° mogą już poprzez nią dodać konta i karty kredytowe Citibanku. Dzięki temu w jednym miejscu sprawdzą m.in. saldo oraz historię transakcji na tym rachunku. Przeszukiwanie historii możliwe jest po słowach kluczowych w wybranym okresie, po kwocie oraz typie transakcji.

Przeczytajcie także: Będą zwroty za wycieczki odwołane przez pandemię

Instytucja przekonuje w komunikacie, że uruchomienie usługi jest proste. Wystarczy kliknąć w link znajdujący się w sekcji "Moje środki" lub na banerze na stronie głównej w bankowości elektronicznej. W kolejnym kroku trzeba udzielić zgody na dostęp do informacji o rachunku z wybranego banku, a po przekierowaniu na jego stronę, zalogować się. Pozostaje zdecydować, które konta mają być widoczne w Millenecie i aplikacji mobilnej.

Przeczytajcie także: Millennium udostępnia mobilną autoryzację w oddziałach

Warto przypomnieć, że rozwiązanie Finanse 360° obejmuje już możliwość dodania kont prowadzonych w dziewięciu bankach – oprócz Citibanku są to Alior, ING, mBank, Pekao, PKO BP, Santander, BNP Paribas oraz Inteligo. Oprócz agregatora rachunków, Millennium oferuje zlecanie w Millenecie przelewów z kont w PKO, mBanku, ING, Santanderze, Aliorze oraz Pekao. Open banking umożliwia także wykorzystywanie w procesie kredytowym historii transakcji z innych rachunków.


Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies