Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao Bank Hipoteczny wprowadza kredyt, który można zaciągać online

eHipoteka to kolejna usługa, której pojawienie się przyspieszyła pandemia

W Pekao Banku Hipotecznym pojawiła się nowa usługa: eHipoteka – wynika z nadesłanego komunikatu prasowego. Dzięki niej klienci mogą złożyć wniosek o kredyt hipoteczny online. Bez wychodzenia z domu są także w stanie potwierdzić tożsamość, monitorować status wniosku i dosyłać dokumenty w formie elektronicznej. Wizyta w placówce konieczna jest na końcu procesu, gdy trzeba podpisać umowę kredytową.

Przeczytajcie także: Żabka wprowadza mobilnych kasjerów

Bank informuje, że przez proces wypełniania wniosku na platformie eHipoteka klienta przeprowadzi opiekun. Można to zrobić podczas jednej rozmowy telefonicznej. Następnie klient otrzyma mailem listę niezbędnych dokumentów oraz dane logowania do platformy. Po zalogowaniu uzyska dostęp do narzędzi umożliwiających potwierdzanie tożsamości i uzupełnianie koniecznych dokumentów oraz do podglądu, na jakim etapie znajduje się aktualnie jego wniosek.

Przeczytajcie także: Operator platformy Allegro wprowadził program poleceń

System jest ponoć prosty i intuicyjny, na każdym etapie do dyspozycji klienta jest też opiekun. Platforma informuje klienta z pomocą alertów i komunikatów o ewentualnych brakach w dokumentacji czy fragmentach wniosku do uzupełnienia. Proces ma być w pełni bezpieczny - dane i dokumenty znajdują się bezpośrednio na serwerach banku. Pekao przekonuje, że pracuje nad możliwością udostępnienia platformy do bezpośredniej obsługi klientów, dzięki czemu na etapie wypełniania wniosku kontakt z opiekunem stanie się zbędny.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies