Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Faktoring i karty paliwowe w jednym. Usługę oferuje fintech Monevia

Klienci polskiej firmy zyskają dostęp do zniżek na tysiącach stacji benzynowych

Fintech faktoringowy Monevia poinformował o rozpoczęciu współpracy z globalnym partnerem – Fleetcor. Na polskim rynku dostarcza on karty paliwowe Shell Card i Lotos Biznes. Rodzima spółka zapewnia, że to partnerstwo przyniesie klientom biznesowym sporo korzyści. Finansując należności w Monevii, można jednocześnie płacić taniej za paliwo, dzięki rabatom na stacjach Shell i Lotos.

Przeczytajcie także: Zmiany w EnveloBanku: płatności Blik i podwyżki opłat

Oprócz zniżek na paliwo, przedsiębiorca może liczyć na tańszą myjnię samochodową czy akcesoria do auta. Dodatkowo otrzyma fakturę zbiorczą, która jest wygodnym rozwiązaniem pod kątem obsługi księgowej oraz będzie mógł w łatwy sposób zarządzać kontem – ustawienia profilu oraz parametrów karty są możliwe online. Dostęp do tych bonusów zyskują wszyscy klienci zarejestrowani na platformie Monevia. Mogą z nich korzystać na blisko 900 stacjach w Polsce i 25 tys. stacji w Europie, bez ponoszenia standardowych opłat za wydanie i użytkowanie kart.

Przeczytajcie także: Więcej zdalnych procesów w Millennium

Co na współpracy zyskuje Fleetcor? Dostęp do bazy 5 tys. przedsiębiorców zarejestrowanych na platformie Monevia. Ta ostatnia może z kolei zapewnić rabaty swoim klientom. Warto przypomnieć, że Monevia specjalizuje się w finansowaniu należności mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw w modelu 100 proc. online. Spółka udostępnia im gotówkę zamrożoną w formie faktur z odroczonymi terminami płatności – nawet do 90 dni.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies