Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Mastercard oferuje dodatkowe korzyści użytkownikom kart firmowych. Do wykorzystania ubezpieczenia i pakiety danych

Firma chce w ten sposób wesprzeć przedsiębiorców z segmentu MŚP, których dotknęła pandemia

Mastercard poinformował o uruchomionej dzisiaj kampanii wsparcia biznesu. We współpracy z towarzystwem ubezpieczeniowym AXA oraz firmą Orange Polska organizacja przygotowała benefity, które mają obniżyć koszty prowadzenia firmy w trudnym czasie. Każdy przedsiębiorca, który opłaci abonament w Orange swoją kartą firmową Mastercard, może zdecydować się na jeden z dwóch bezpłatnych dodatków: uruchomienie 10 GB internetu lub voucher (o wartości 100 zł) obniżający raty za wybrane urządzenie.

Przeczytajcie także: Skład rady nadzorczej Blika poszerzono o przedstawiciela Mastercarda

Z kolei pakiet dodatkowej, darmowej ochrony ubezpieczeniowej zawiera m.in. gwarancję najniższej ceny – przedsiębiorca może otrzymać różnicę pomiędzy ceną zakupu a wskazaną, niższą ceną za ten sam produkt w innym sklepie internetowym. Bonusem jest również przedłużona gwarancja producenta na artykuły AGD, elektronikę, sprzęt komputerowy i mobilny, w tym smartfony. Na liście znalazły się także ochrona zakupionych w internecie towarów przed kradzieżą lub zniszczeniem czy zwrot wartości utraconej gotówki wypłaconej z bankomatu w Polsce lub za granicą, w przypadku jej kradzieży.

Przeczytajcie także: Mastercard: ruch w sklepach wraca do normy sprzed pandemii

Aby skorzystać z tej oferty, posiadacz firmowej karty Mastercard wydanej w Polsce powinien zweryfikować ją na stronie bezcennechwile.mastercard.pl/wsparciedlabiznesu wpisując pierwszych osiem cyfr karty. Pod wspomnianym adresem znaleźć można także listę korzyści dostępnych w ramach promocji i aktywować pakiet ubezpieczeniowy lub przejść do strony Orange. Nowa akcja dotyczy zarówno już użytkowanych, jak też nowo wydawanych kart firmowych Mastercard.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies