Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nie tylko Revolut pozwala pomagać w walce z pandemią. Nowy cel datków w IKO

Za pomocą oferowanej przez PKO aplikacji IKO można przekazywać pieniądze na zakup testów na obecność koronawirusa

Fundacja PKO zbiera obecnie pieniądze m.in. na zakup testów na obecność koronawirusa. Umożliwi to szpitalom oraz placówkom medycznym zlecanie bezpłatnych badań laboratorium Warsaw Genomics. Aby wspomóc ten cel, użytkownicy aplikacji IKO mogą utworzyć zlecenie stałe na kategorię "Zdrowie". Jeżeli ktoś już wcześniej wspierał tę kategorię, nie musi niczego zmieniać.

Przeczytajcie także: IKO ma już 4,5 mln użytkowników

Możliwość przekazywania środków Fundacji PKO Banku Polskiego z pomocą IKO nie jest nowym rozwiązaniem. W serwisie cashless.pl mogliście o nim przeczytać m.in. przy okazji aktualizacji apki banku dla użytkowników smartfonów z Androidem oraz iPhone’ów. Dzięki temu narzędziu łatwo przekazywać pieniądze regularnie na którąś z czterech inicjatyw. Jedną z nich jest Zdrowie. Do niedawna dotyczyła ona bankowej akcji honorowego krwiodawstwa, teraz została rozszerzona o walkę z COVID-19.

Przeczytajcie także: Do IKO trafią bilety Intercity oraz płatności za autostrady

Pomoc finansową na walkę z pandemią koronawirusa za pomocą nowoczesnych narzędzi przekazywać mogą nie tylko klienci PKO. Na przykład Revolut poinformował wczoraj, że w jego aplikacji można przekazywać datki na pomoc dla Polskiego Czerwonego Krzyża, który przeznaczy je m.in. na zakup materiałów ochronnych. Swoich barberów, fryzjerów i kosmetyczki, czyli branżę usług, która obecnie najbardziej odczuwa gospodarcze skutki wprowadzenia kwarantanny, mogą też wspierać użytkownicy aplikacji Booksy, o czym serwis cashless.pl pisał w tekście Booksy uruchamia płatności mobilne. I włącza funkcję wsparcia Waszego fryzjera czy kosmetyczki. Każdy może pomóc.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies