Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander płaci 800 zł. Promocja dla korzystających z karty Visa Silver Akcja Pajacyk

Santander oferuje także zwolnienie z opłaty rocznej za kartę w pierwszym roku oraz z opłat miesięcznych w drugim roku korzystania z plastiku

Do 31 maja 2020 roku trwa promocja "800 zł z kartą kredytową Visa" w Santanderze. Mogą z niej skorzystać wszystkie osoby, które nie posiadały karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk do 31 stycznia 2020 roku. Wymagane jest też udzielenie bankowi odpowiednich zgód marketingowych oraz podanie danych kontaktowych. Kartę można zamówić zdalnie, do czego instytucja obecnie namawia.

Przeczytajcie także: Załamanie sprzedaży kart kredytowych

Użytkownicy karty mogą liczyć na następujące korzyści: 200 zł na start podzielone na 150 zł premii za założenie karty dodatkowej oraz 50 zł premii za założenie mobilnej karty kredytowej. Do tego dochodzi do 600 zł moneyback za płatności wykonane kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk (główną, dodatkową lub mobilną) przez 12 miesięcy (do 50 zł miesięcznie w postaci 1 proc. zwrotu za zakupy). Nagrody wypłacane będą na rachunek głównej karty kredytowej.

Przeczytajcie także: Rocznych wakacji kredytowych nie będzie. Przeciwny jest resort rozwoju

Więcej informacji na temat karty i promocji można znaleźć pod tym adresem. Warto mieć na uwadze, że karta kredytowa to narzędzie, która może pomóc w zarządzaniu domowym budżetem, ale trzeba z niej korzystać rozważnie. Należności należy regularnie spłacać w całości z czasie tzw. okresu bezodsetkowego. W przeciwnym razie pojawią wysokie koszty obsługi, które mogą prowadzić do utraty kontroli nad zadłużeniem.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies