Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Comp: 9 tysięcy małych sklepów w programie wspierającym sprzedaż

Wśród producentów, którzy dołączyli do programu, są m.in. Grupa Maspex i Żywiec

Comp, jeden z największych w Polsce producentów urządzeń fiskalnych, pochwalił się w komunikacie prasowym aktualnym zasięgiem jego cyfrowego programu M/platform i usługi Promo+. Ma z nich korzystać już 9 tys. sklepów. Spółka liczy, że w tym roku liczba użytkowników przekroczy 25 tys., a oferty promocyjne kierować do nich będzie 50 producentów.

Przeczytajcie także: Skomplikowana droga do eparagonów

Platforma Promo+ łączy producentów z branży FMCG (tzw. dobra szybko zbywalne), wśród których znaleźć można już m.in. Maspex czy Grupę Żywiec, z właścicielami niewielkich, nierzadko rodzinnych punktów detalicznych. Z pomocą tego rozwiązania mogą oni organizować promocje na sprzedawane u siebie produkty, uzyskując specjalne oferty bezpośrednio od producentów.

Z kolei dla producentów oznacza to możliwość szybkiego oferowania promocji w wielu punktach handlowych. Obecnie program testują m.in. Mlekovita, Hortex i Coca-Cola HBC Polska. Finalnie zyskać mają także klienci, którzy na promocje mogą liczyć nie tylko w supermarkecie, ale też w lokalnym sklepie.

Przeczytajcie także: Nie dostaliście paragonu? Możecie nie płacić

Promo+ stanowi element M/platform, czyli rozwiązania bazującego na nowych możliwościach kas fiskalnych. Platforma pozwala skorzystać m.in. z usług księgowych czy analityki. Aby dołączyć do programu, wystarczy zaktualizować oprogramowanie sprzedażowe lub wyposażyć sklep w kompatybilny model kasy fiskalnej.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies