Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Mastercard wspiera WOŚP wyjątkowym pojazdem – w latach 80. XX wieku podziwiały go miliony telewidzów

KITT z serialu Nieustraszony po odświeżeniu przez braci Collins zostanie sprzedany na aukcji na Allegro. Dochód z niej trafi do fundacji Jurka Owsiaka

Ten samochód był marzeniem wielu dużych i małych chłopców na całym globie. A niebawem może trafić do garażu fana motoryzacji mieszkającego między Odrą a Bugiem. Legendarny KITT z serialu Knight Rider (Nieustraszony) został wystawiony na aukcji Mastercard dla WOŚP. Słynnego Pontiaca Trans Am z 1983 można licytować od 5 grudnia bieżącego roku do 31 stycznia roku 2020. Całkowity dochód z aukcji trafi na konto Fundacji WOŚP.

Przeczytajcie także: Mastercard zainwestuje w Doconomy

Mastercard angażuje się w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ósmy rok z rzędu. Przed rokiem wraz z braćmi Collins, przedsiębiorcami znanymi z przerabiania luksusowych aut gwiazd i celebrytów, firma przygotowała na aukcję Rolls-Royce’a Silver Shadow. Udało się go zlicytować za ponad 210 tys. zł i był to najdroższy przedmiot sprzedany wówczas w ramach aukcji na Allegro dla WOŚP. Tym razem odnaleziono legendarnego serialowego Pontiaca, który teraz poddawany jest częściowej renowacji. Pojazd ma zyskać status zabytku, a na jego desce rozdzielczej nowy właściciel znajdzie… oryginalny podpis Davida Hasselhoffa, serialowego Michaela Knighta.

Przeczytajcie także: Rekord terminali podczas ostatniego Finału WOŚP

Oprócz aukcji samochodu, Mastercard organizuje na Twitterze akcję #MastercardGraZWOŚP, w której firma przekazuje darowizny za tweety. Podobnie jak przed rokiem dostępne będą również eSkarbonki, czyli oficjalne wirtualne puszki dla wolontariuszy. Do dyspozycji tych ostatnich zostanie oddana platforma iWolontariusz ułatwiająca rekrutację i rejestrację osób chcących uczestniczyć w akcji. Warto też przypomnieć, że Mastercard jest sponsorem Światełka do Nieba.

Licytacja dostępna jest na stronie Allegro.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies