Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe zegarki Garmina dla golfistów. Model Approach S70 umożliwia oczywiście płatności Garmin Pay

Smartwatche z ceramicznymi ramkami i ekranami AMOLED kosztują blisko 700 i 750 euro

Garmin wprowadził do oferty nowe smartwatche: Approach S70. Zegarki dostępne są w dwóch rozmiarach i, jak przekonuje sam producent, powinny zainteresować w pierwszej kolejności fanów golfa. Jedną z podstawowych funkcji urządzeń są też płatności zbliżeniowe Garmin Pay.

Przeczytajcie także: Raiffeisen Digital Bank wprowadził konto oszczędnościowe

Koperta większego zegarka ma 47 mm, umieszczono w niej 1,4-calowy ekran, a całość waży 56 g. Mniejszy smartwatch posiada kopertę o średnicy 42 mm, 1,2-calowy wyświetlacz i waży 44 g. Wspomniane ramki są ceramiczne, a ekran to AMOLED. W trybie zegarka większy czasomierz pracuje do 16 dni (20 godzin w trybie GPS), a mniejszy do 10 dni (15 godzin w trybie GPS).

W zegarkach zainstalowano ponad 43 tys. kolorowych map pól golfowych z całego świata – producent zapewnia, że dla tych najczęściej odwiedzanych można pobierać aktualizacje. Smartwatch pełni też rolę doradcy przy wyborze kija (m.in. na podstawie danych o wietrze czy wysokości), pomaga lepiej celować i trenować technikę. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie producenta.

Przeczytajcie także: Klarna umożliwia klientom blokowanie usług kredytowych

Smartwatche posiadają też funkcje przydatne dla fanów innych sportów, w tym biegania, pływania czy jazdy na rowerze. Sprzęt przyda się na siłowni i podczas zajęć fitness. Użytkownik może liczyć na pomiar tętna, natlenienia krwi, nawodnienia, ale też stresu czy jakości snu. Smartwatche można parować z telefonami z Androidem oraz iOS i dzięki temu np. otrzymywać powiadomienia ze smarfona.

Mniejszy model producent wycenił na niespełna 700 euro, co przy dzisiejszym kursie i bezpośrednim przeliczeniu daje blisko 3,2 tys. zł. Większy zegarek kosztuje prawie 750 euro, czyli ok. 3,4 tys. zł.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies