Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao uruchamia promocję dla nowych klientów. "Przekorzystnie z kartą Visa" pozwala zyskać 250 zł

Oprócz Visy partnerem banku Pekao w tej akcji jest sieć sklepów Żabka

Pekao uruchomił promocję dla osób, które założą online Konto Przekorzystne z kartą debetową Visa. Łącznie można w niej zdobyć do 250 zł. Oferta jest aktualna do 15 maja, ale mogą wziąć w niej udział osoby, które od 1 stycznia 2021 roku do 15 marca 2023 roku nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Pekao.

Przeczytajcie także: VeloBank ma w tym roku zarobić minimum 400 mln zł

Aby zdobyć pierwsze 50 zł w akcji "Przekorzystnie z kartą Visa', należy założyć wspomniany rachunek, podpisać umowę na bankowość elektroniczną Pekao24 i zalogować się do niej (dotyczy to także aplikacji PeoPay). Działania te pozwalają zdobyć także bon do Żabki (kolejne 50 zł), jednak ich liczba jest ograniczona: otrzyma je pierwszych 24 tys. osób.

Pozostałe 150 zł rozbite jest na transze po 50 zł. Aby uzyskać te środki, trzeba w każdym z trzech kolejnych miesięcy, następujących po miesiącu, w którym założono rachunek, wykonać minimum pięć transakcji bezgotówkowych kartą Visa (pieniądze będą trafiały na konto co miesiąc).

Przeczytajcie także: mPay rezygnuje z opłaty za brak aktywności

Nową promocję w Pekao można uznać za szczególnie ciekawą z dwóch powodów. Po pierwsze, to kolejny bank, który w ostatnim czasie rozpoczął współpracę z siecią Żabka. Niedawno mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że partnerem popularnej sieci sklepów został BNP Paribas, który w Żabkach chce pozyskiwać nowych klientów. Po drugie, w promocji biorą udział karty Visa, podczas gdy Pekao jest uważany powszechnie za bank bardziej "mastercardowy" a większość kart wydanych przez Pekao nosi logo właśnie tej organizacji.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies