Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Eternis z nowym rozwiązaniem dla kierowców i dostawców. Zarobione pieniądze mogą odbierać w trybie dziennym

Podmiot współpracuje z operatorami znanych aplikacji, m.in. Uberem czy Boltem

Firma Eternis działająca w branży przewozów i dostaw kurierskich, wprowadziła nowe rozwiązanie: codzienne wypłaty zarobionych środków. Obecnie z wypłat na żądanie może korzystać 8 tys. pracowników używających aplikacji Uber, Bolt, Freenow, Glovo czy Wolt.

Przeczytajcie także: ING podniesie bezpieczeństwo

Warszawski podmiot wyjaśnia, że wcześniej współpracujący z nim kierowcy i dostawcy otrzymywali zarobione pieniądze według kalendarza wypłat danego partnera, np. raz na dwa tygodnie czy miesiąc. Teraz mogą odbierać środki w trybie dziennym, co ma stanowić formę benefitu. Firma przekonuje, że w tym celu stworzyła własne narzędzie, by ograniczyć koszty.

Eternis działa w kilkudziesięciu polskich miastach, w kilku ma swoje oddziały. Spółka m.in. rozlicza kierowców korzystających ze wspomnianych aplikacji, którzy nie posiadają własnej działalności gospodarczej, ale ma też ofertę dla firm. Podmiot świadczy usługi z zakresu księgowości, jak również wynajmu pojazdów czy legalizacji zatrudnienia dla obcokrajowców.

Przeczytajcie także: KNF odbiera status MIP Coinquiście

Warto przypomnieć, że wypłaty na żądanie oferują też inne firmy wywodzące się z Polski. W połowie ubiegłego roku mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że na liście małych instytucji płatniczych pojawiła się spółka Flexee Finance. Kilka miesięcy wcześniej wystartowała aplikacja Increase2, która pozwala pracownikom odbierać z góry część ich miesięcznego wynagrodzenia. Z kolei fintech fintech Symmetrical chwalił się pozyskaniem od inwestorów 18,5 mln dolarów.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies