Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe zegarki z Garmin Pay. Model Instinct Crossover to hybryda analogowego czasomierza i smartwatcha

Producent stworzył też wersję pozwalającą na ładowanie urządzenia energią słoneczną i propozcyję dla komandosów

Garmin wprowadził do oferty model Instinct Crossover. Zegarek dostępny jest w kilku wersjach, ale każda z nich umożliwia płacenie zbliżeniowo z pomocą Garmin Pay. Sprzęt wyróżnia się m.in. obecnością zarówno analogowych wskazówek, jak i cyfrowego wyświetlacza. Czasomierze są kompatybilne ze smartfonami z iOS oraz Androidem.

Przeczytajcie także: Allegro uruchamia StartUp Asystent

Wersja Standard została wyceniona przez producenta na niemal 550 euro (ok. 2,6 tys. zł). Kopertę o wymiarach 45x45x16 mm wykonano z polimeru wzmacnianego włóknem szklanym z dodatkiem stali nierdzewnej, obudowę pokrywa tworzywo wzmocnione włóknem szklanym. Użytkownik może też liczyć na silikonowy pasek. Zegarek waży 65 g, a wyposażono go w ekran o rozdzielczości 176x176 pikseli. Sprzęt powinien wytrzymać zanurzenie do 10 ATM.

W trybie zegarka urządzenie może pracować niemal miesiąc, a w trybie oszczędzania akumulatora nawet powyżej 70 dni. Oczywiście wartości te ulegają zmniejszeniu przy aktywnym korzystaniu np. z funkcji GPS. Instinct Crossover zapewnia monitorowanie stanu zdrowia, w tym nadgarstkowy pomiar tętna, pomiary jakości snu, poziomu stresu czy poziomu tlenu we krwi. Nie mogło też zabraknąć funkcji sportowych, w tym biegowych, rowerowych, pływackich czy golfowych. Sprzęt może pełnić funkcję asystenta w treningach, a w razie potrzeby wyśle do kontaktów wiadomość z lokalizacją użytkownika.

Przeczytajcie także: Yanosik wprowadza do aplikacji bilet autostradowy

Smartwatch Instinct Crossover jest też dostępny w wersji Solar (cena wzrasta do niemal 600 euro). Jak sama nazwa wskazuje, sprzęt ma funkcję ładowania baterii z pomocą energii słonecznej. Dzięki temu w trybie zegarka może pracować nawet ok. 70 dni bez konieczności korzystania z ładowarki (wymaga to jednak częstego użytkowania na świeżym powietrzu).

Najdroższa propozycja z tej linii to Instinct Crossover Solar w edycji Tactical (blisko 650 euro). Producent przekonuje, że sprzęt zaprojektowano zgodnie ze standardem wojskowym, dzięki czemu jest np. kompatybilny z noktowizorem, posiada funkcję ukrycia (wyłącza komunikację i zapisywanie pozycji GPS), ale też przycisk wymazywania danych.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies