Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bezcenne Chwile w Aliorze z ofertą specjalną. Na start można zdobyć voucher na paliwo o wartości 250 zł

Zebrane punkty można wymienić także na inne nagrody – ich pula zawiera 150 pozycji

Mastercard i Alior Bank poinformowały o uruchomieniu promocji w ramach programu Bezcenne Chwile. Akcja skierowana jest do klientów indywidualnych, będących posiadaczami kart kredytowych lub debetowych. Instytucje zaznaczają, że uczestnikiem promocji może zostać osoba, która przed 28 września br. nie miała zapisanej jakiejkolwiek karty płatniczej Aliora w programie lojalnościowym Mastercarda.

Przeczytajcie także: Już prawie 1,2 mln terminali na polskim rynku

Akcja "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku" trwa do 31 grudnia lub do wyczerpania puli nagród. Podstawowym warunkiem udziału w niej jest zarejestrowanie karty w programie i wykonanie w ciągu 30 kolejnych dni minimum jednej transakcji bezgotówkowej na kwotę co najmniej 100 zł w przypadku karty debetowej lub 150 zł w przypadku karty kredytowej. Płatność może być zrealizowana w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Przeczytajcie także: Supermarket delio z apką na smartfony

Spełnienie warunków skutkuje przyznaniem punktów powitalnych: 12 tys. dla karty debetowej oraz 20 tys. dla karty kredytowej. Punkty te można wymieniać na nagrody – w katalogu uczestnik znajdzie 150 pozycji, w tym vouchery na paliwo do wykorzystania na stacjach Circle K. Mniejsza liczba punktów pozwala odebrać voucher o wartości 150 zł. Za 20 tys. punktów można zaś dostać voucher o wartości 250 zł. Punkty ważne są przez miesiąc od dnia zasilenia rachunku programu. Warto też zaznaczyć, że w programie można zarejestrować tylko jedną kartę Aliora.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies