Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Uber z nową metodą płatności. Klienci uregulują rachunek Blikiem

Wdrożeniu towarzyszy promocja dla nowych użytkowników aplikacji. Mogą oni oszczędzić na trzech przejazdach

Klienci Ubera mogą płacić za przejazdy Blikiem. Aby skorzystać z tej formy płatności, użytkownik popularnej aplikacji powinien wejść w jej menu i przejść do zakładki "Płatności i Promocje". W tej ostatniej wystarczy wybrać Blika jako preferowaną metodę płatności za przejazdy.

Przeczytajcie także: ITCARD rozpoczął współpracę z Credit Agricole

Z okazji uruchomienia tego rozwiązania, przygotowano promocję na przejazdy, ale jej beneficjentami mogą być wyłącznie nowi użytkownicy apki. Przewiduje ona 99 proc. zniżki na trzy pierwsze przejazdy opłacone Blikiem. Maksymalna wysokość jednorazowej promocji wynosi 20 zł. Z oferty można skorzystać od dzisiaj (22 września) do 20 października br.

W Polsce Uber jest dostępny w 17 lokacjach: Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Bydgoszczy, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Radomiu, Kielcach, Białymstoku, Częstochowie, Olsztynie i na Śląsku.

Przeczytajcie także: PayPo wystartował z płatnościami odroczonymi w Rumunii

Pozostając w temacie Blika, warto dodać, że uruchamiana jest usługa "Blik płacę później". Na razie z tych płatności odroczonych korzystać mogą wybrani klienci banku Millennium (w przyszłym roku instytucja zamierza je upowszechnić). Rozwiązanie dostępne jest bezpośrednio w sklepie internetowym – na razie wyłącznie w mediamarkt.pl. Z jego pomocą konsument może przesunąć termin zapłaty do 30 dni od momentu zakupu i nie poniesie z tego tytułu dodatkowych kosztów.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies