Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao ogłosił promocję dla firm. Nowi klienci mogą zyskać do 2 tys. zł

Nagroda składa się z trzech części. Aby ją otrzymać, trzeba m.in. korzystać z terminala i karty debetowej

Bank Pekao uruchomił promocję dla najmniejszych firm. Akcja "2 000 zł premii dla firm i 0 zł za konto" dotyczy nowych klientów biznesowych, którzy nie posiadali w tej instytucji (oraz w Idea Banku) rachunku w okresie od 1 grudnia 2020 roku do dnia przystąpienia do promocji. Oferta jest ważna do końca lutego 2023 roku.

Przeczytajcie także: Alior udostępnił symulatory dla kredytobiorców

Na wspomniane 2 tys. zł składają się trzy bonusy. Do 100 zł miesięcznie (600 zł łącznie) można zdobyć za zawarcie umowy o terminal płatniczy Pekao i przyjęcie na nim płatności (minimum 500 zł miesięcznie) na Konto Przekorzystne Biznes w złotych. Premia będzie naliczana przez pół roku w każdym kolejnym miesiącu po zawarciu umowy. Firmy, które w ciągu ostatniego roku akceptowały płatności kartami, zapłacą jedynie 1 zł za dzierżawę terminala (przez osiem miesięcy, po czym będzie je obowiązywać oferta standardowa) oraz 0,7 proc. prowizji od wartości transakcji plus od 0,02 do 0,04 zł opłaty od transakcji (przez cały okres umowy).

Kolejne 600 zł można uzyskać z transakcji kartą debetową Mastercard wydaną do Konta Przekorzystnego Biznes otwartego w ramach promocji. Klient może liczyć na 10 proc. zwrotu, ale nie więcej niż 100 zł miesięcznie. Także i w tym przypadku premia będzie naliczana przez pół roku w każdym kolejnym miesiącu po zawarciu umowy. Korzystanie z karty jest darmowe, jeśli klient wykona nią transakcje o wartości minimum 500 zł w miesiącu. W przeciwnym razie trzeba za to zapłacić 8 zł miesięcznie.

Przeczytajcie także: Rosja i Białoruś zdecydowały się na kanibalizm kart

Trzecia nagroda wynosi 800 zł i jest wypłacana jednorazowo za zawarcie przez uczestnika promocji umowy o kredyt lub pożyczkę, leasing albo faktoring w Pekao. W zależności od produktu, bank określił różne warunki przyznania nagrody. Aby wziąć udział w samej promocji, należy podpisać z Pekao umowę o Konto Przekorzystne Biznes w złotych oraz kartę debetową Mastercard do tego rachunku, wyrazić zgody marketingowe, ale też wykonać w każdym miesiącu przelew do ZUS na kwotę min. 300 zł z konta otwartego w ramach tej akcji.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies