Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
WealthSeed rozdaje klientom darmowe ETF-y. W ten sposób chce zachęcić do inwestowania

Platforma WealthSeed służy do inwestowania i zarządzania finansami

Polski fintech WealthSeed zachęca do rejestrowania się na swojej platformie inwestycyjnej. Dlatego też proponuje za darmo ETF o wartości do 500 zł każdej osobie, która założy konto. Jednocześnie podmiot informuje, że w jego ofercie znajduje się obecnie ponad 550 ETF-ów. Realizacja zleceń na te fundusze przy transakcjach powyżej 750 euro jest darmowa (poniżej tej kwoty klient zapłaci dwa euro).

Przeczytajcie także: BNP Paribas reaktywuje GOksięgowość

Czym jest ETF? To fundusz notowany na giełdzie. Odzwierciedla on indeks cen wybranych kategorii akcji, surowców czy obligacji i umożliwia inwestowanie w różne segmenty rynku: energię, medycynę czy nowe technologie. Fundusz może też odpowiadać regionom geograficznym, paliwom czy metalom. Inwestowanie w ETF-y można zacząć od kilkudziesięciu złotych.

Fintech Wealthseed informował niedawno, że w jego ofercie znalazło się 140 funduszy ETF iShares firmy BlackRock zarejestrowanych w Polsce w ostatnich miesiącach. Dzięki temu inwestorzy zyskali większy dostęp do szerokiej gamy rynków akcji i obligacji. W nadchodzących miesiącach WealthSeed planuje rozszerzyć swoją ofertę o fundusze aktywne i multi-asset z asortymentu BlackRock.

Przeczytajcie także: PKO BP ma czwartego prezesa w ciągu 15 miesięcy

Za rozwój platformy WealthSeed odpowiada spółka Fair Place Finance. Fintech tworzony jest m.in. przez Filipa Lachowskiego, syna twórcy mBanku, Sławomira Lachowskiego. Serwis umożliwia inwestowanie nie tylko w ETF-y, ale też w akcje czy polskie i międzynarodowe fundusze inwestycyjne. Narzędzia inwestycyjne to jednak tylko część oferty. Obraz uzupełniają wielowalutowe konta (w złotych, euro i dolarach), możliwość wymiany walut i realizowania przelewów. Narzędzie działa w aplikacji i przeglądarce. Od przyszłego roku Wealthseed planuje ekspansję w innych krajach UE.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies