Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aplikacja PolCard Go trafiła do kilkuset kurierów. Fiserv nawiązał współpracę z Pharmalink

Nowe narzędzie nie wymaga zakupu dodatkowego sprzętu – aplikacja trafi na urządzenia, z których już wcześniej korzystali kierowcy

Firma Fiserv, właściciel marki PolCard, nawiązała współpracę z Pharmalink – dostawcą usług logistycznych dla branży farmaceutycznej. W ramach partnerstwa przekazano 400 dostępów do aplikacji PolCard Go, czyli oprogramowania umożliwiającego przyjmowanie płatności bezgotówkowych na urządzeniach z systemem operacyjnym Android.

Przeczytajcie także: Kolejny bank wprowadza do aplikacji kalkulator śladu węglowego

PolCard Go to rozwiązanie typu softpos, co oznacza, że znika potrzeba inwestowania w nowe urządzenia – aplikacja trafiła na urządzenia firmowe, w które już wcześniej byli wyposażeni kierowcy Pharmalink. Wiąże się to z większą wygodą, ale też mniejszą ilością elektroodpadów. Aplikacja nie generuje papierowych wydruków – potwierdzenie jest wysyłane mailem, co również można uznać za działanie proekologiczne.

Przeczytajcie także: Credit Agricole wyłącza aplikację mobilną pierwszej generacji

Korzystanie z nowego narzędzia jest proste: wystarczy, że odbiorca przyłoży kartę do urządzenia i w razie potrzeby zautoryzuje transakcję kodem PIN. To spore ułatwienie, ponieważ klienci Pharmalink do tej pory rozliczali się wyłącznie gotówką. Wpływało to na wygodę, bezpieczeństwo i szybkość świadczenia usług. Pharmalink codziennie realizuje ponad 20 tys. dostaw do blisko 6 tys. punktów, więc przyjmowanie płatności powinno przebiegać sprawnie i zajmować jak najmniej czasu.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies