Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PKO BP rozdaje vouchery na Allegro na 500 zł. Wystarczy zamówić kredytówkę i zrobić nią jeden zakup za co najmniej 300 zł

Nowa promocja skierowana jest do firm i dotyczy karty kredytowej Euro Biznes

PKO BP uruchomił promocję dla przedsiębiorców, w której do zgarnięcia jest elektroniczny voucher o wartości 500 zł do wykorzystania na platformie Allegro. Aby go otrzymać, należy złożyć wniosek o kartę kredytową Euro Biznes z limitem min. 10 tys. zł. Instytucja wymaga też zaakceptowania zgód marketingowych.

Przeczytajcie także: Pocztowy ma nowy serwis informacyjny

Wniosek o nową kartę można składać zarówno online, jak i w placówkach banku. Klient zainteresowany promocją ma na to czas do 31 sierpnia. Z kolei do 30 września należy zrobić wspomnianą kartą przynajmniej jedną transakcję o wartości minimum 300 zł (pod uwagę nie będą brane transakcje anulowane). Konieczne będzie też podanie adresu mailowego oraz numeru telefonu.

Przeczytajcie także: Biedronka tworzy sklep internetowy

Jeżeli powyższe warunki zostaną spełnione, uczestnik powinien otrzymać voucher do 31 października. Należy mieć na uwadze, że liczba nagród jest ograniczona: PKO BP oferuje ich 450. Po przekroczeniu tej liczby bank zakończy promocję i poinformuje o tym na swojej stronie internetowej. Vouchery można realizować do 31 grudnia br. Bank zastrzega, że jeśli w trakcie trwania promocji konto firmowe zostanie zamknięte, uczestnik straci prawo udziału w tej akcji.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies