Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
SGB zachęca do korzystania z kart Mastercard. Pomóc w tym mają nagrody o łącznej wartości ponad 100 tys. zł

Akcja promocyjna została podzielona na trzy niezależne etapy i potrwa do 30 września

Grupa SGB przygotowała dla swoich klientów konkurs, w którym do zdobycia są nagrody o łącznej wartości ponad 100 tys. zł. Akcja trwa do 30 września i jest podzielona na trzy niezależne etapy. W każdym z nich nagrodę główną stanowi voucher na kwotę 10 tys. zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl. Nagrody drugiego stopnia to vouchery o wartości 1 tys. zł do wykorzystania na portalu Travelist.pl (przewidziano 20 takich bonów). Na zdobywców trzeciego miejsca czeka zaś jeden z 35 voucherów na Travelist.pl o wartości 500 złotych.

Przeczytajcie także: Mastercard i Fiserv poszerzają dostępność usługi Cash2Card

Aby wziąć udział w wakacyjnej zabawie, należy przede wszystkim wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.wakacjezsgb.pl. Potem wystarczy już korzystać z karty Mastercard wydanej przez SGB. Za każde wydane w ten sposób 10 zł organizator naliczy odpowiednią liczbę punktów. Nagradzani będą uczestnicy, którzy uzyskają największą liczbę punktów i zajmą najwyższe miejsce w rankingu. Po każdym etapie pula punktów zeruje się.

Przeczytajcie także: PKO BP planuje zwolnienia grupowe

Jak wygląda punktacja? Najwięcej, bo aż 20 pkt, można dostać jednorazowo za wydanie nowej karty. Nie dotyczy to jednak wznowień i duplikatów. 10 pkt, także jednorazowo, otrzymuje się za pierwszą płatność nową kartą. Uczestnik otrzyma też od 1 do 6 punktów za płatności online i stacjonarnie kartą, w tym przy użyciu cyfrowych portfeli. W konkursie można zarejestrować tylko jedną kartę i wygrać tylko jedną nagrodę danego stopnia.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies