Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
SGB zachęca do korzystania z kart Mastercard. Pomóc w tym mają nagrody o łącznej wartości ponad 100 tys. zł

Akcja promocyjna została podzielona na trzy niezależne etapy i potrwa do 30 września

Grupa SGB przygotowała dla swoich klientów konkurs, w którym do zdobycia są nagrody o łącznej wartości ponad 100 tys. zł. Akcja trwa do 30 września i jest podzielona na trzy niezależne etapy. W każdym z nich nagrodę główną stanowi voucher na kwotę 10 tys. zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl. Nagrody drugiego stopnia to vouchery o wartości 1 tys. zł do wykorzystania na portalu Travelist.pl (przewidziano 20 takich bonów). Na zdobywców trzeciego miejsca czeka zaś jeden z 35 voucherów na Travelist.pl o wartości 500 złotych.

Przeczytajcie także: Mastercard i Fiserv poszerzają dostępność usługi Cash2Card

Aby wziąć udział w wakacyjnej zabawie, należy przede wszystkim wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.wakacjezsgb.pl. Potem wystarczy już korzystać z karty Mastercard wydanej przez SGB. Za każde wydane w ten sposób 10 zł organizator naliczy odpowiednią liczbę punktów. Nagradzani będą uczestnicy, którzy uzyskają największą liczbę punktów i zajmą najwyższe miejsce w rankingu. Po każdym etapie pula punktów zeruje się.

Przeczytajcie także: PKO BP planuje zwolnienia grupowe

Jak wygląda punktacja? Najwięcej, bo aż 20 pkt, można dostać jednorazowo za wydanie nowej karty. Nie dotyczy to jednak wznowień i duplikatów. 10 pkt, także jednorazowo, otrzymuje się za pierwszą płatność nową kartą. Uczestnik otrzyma też od 1 do 6 punktów za płatności online i stacjonarnie kartą, w tym przy użyciu cyfrowych portfeli. W konkursie można zarejestrować tylko jedną kartę i wygrać tylko jedną nagrodę danego stopnia.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies