Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander ze specjalną ofertą dla e-commerce. Jednym z partnerów akcji jest Visa

Przedsiębiorcy w ramach tej promocji mogą zaoszczędzić na platformie dla e-sklepów czy usługach kurierskich

Santander we współpracy z Visą oraz kilkoma innymi firmami przygotował promocję dla przedsiębiorców, którzy działają lub planują działać na rynku e-commerce. Z oferty można skorzystać do 30 września 2022 roku i jest ona dostępna dla wszystkich form prowadzenia działalności gospodarczej.

Przeczytajcie także: Polski startup Zowie pozyskał od inwestorów ponad 60 mln zł

W ramach promocji przedsiębiorcy mogą otrzymać zniżki u trzech partnerów banku. Jednym z nich jest Omnipack, świadczący usługę full-stack fulfillment. Oznacza to, że firma zajmuje się pełną obsługą logistyczną sklepów internetowych, m.in. magazynowaniem produktów, ich pakowaniem, wysyłką czy obsługą zwrotów. Podmiot oferuje voucher w wysokości 1600 zł netto, do wykorzystania na integrację sklepu internetowego z systemem Omnipack.

Kolejnym partnerem jest działająca na rynku kurierskim apaczka.pl. Uczestnik promocji otrzyma 15 proc. rabatu przez pierwsze 3 miesiące na usługi związane z nadawaniem przesyłek. Listę zamyka Shoper, czyli platforma dla e-sklepów. W tym przypadku obowiązuje zniżka na abonament dla nowych lub przenoszonych na platformę sklepów internetowych. W pierwszym roku klient zapłaci 25 zł netto miesięcznie za usługi w pakiecie złotym, platynowym lub diamentowym (standardowa cena to odpowiednio 88 zł, 135 zł, 177 zł). Klient uzyska też zniżki na rejestrację domeny, certyfikat SSL, stworzenie regulaminu sklepu czy wszystkie dostępne, płatne skórki. Przez pierwsze trzy miesiące korzysta też z usługi Shoper płatności bez prowizji.

Przeczytajcie także: Klarna wpadła w turbulencje. Firma zwolni 10 proc. pracowników

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wejść na tę stronę, a następnie wygenerować kod. Po wypełnieniu formularza z danymi firmy i adresem mailowym przedsiębiorca otrzyma instrukcję, jak wykorzystać kod u każdego z wybranych partnerów. W promocji mogą wziąć udział zarówno obecni klienci banku, jak i podmioty, które w trakcie jej trwania otworzą konto firmowe z kartą Visa. Dodatkowo konieczne jest wyrażenie zgody na przesyłanie przez bank informacji handlowej drogą elektroniczną i zgodę marketingową.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies