Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
OLX zapowiada zmiany. Przesyłki InPost nadacie bez etykiety

Serwis zamierza też zwiększyć bezpieczeństwo kupujących i wprowadzić nowe cenniki

Serwis OLX zapowiedział zmiany, które wejdą w życie wraz z aktualizacją regulaminu. Pierwszy pakiet nowości pojawi się 27 maja, drugi niedługo później – 1 czerwca. Ciekawie zapowiada się m.in. możliwość nadawania przesyłki InPost bez etykiety. Jej rolę przejmie kod, który trzeba będzie zeskanować w paczkomacie lub punkcie odbierającym paczki. Oznacza to oszczędność czasu po stronie klienta.

Przeczytajcie także: UOKiK ostrzega przed fintechem Kviku

Kolejna nowość odnosi się do bezpieczeństwa kupujących. Serwis zobowiązuje użytkowników, by w ogłoszeniach podawali prawdziwe informacje na temat m.in. stanu wystawianego przedmiotu czy warunków transakcji. W nowym regulaminie mowa jest też o zakazie używania platformy handlu niezgodnie z jego przeznaczeniem i nadużywania jego funkcjonalności. Czy to wyruguje z serwisu patologiczne zachowania? Czas pokaże.

Przeczytajcie także: Usługa Tap to pay od Apple już działa

Operator platformy e-commerce zapowiedział też zmiany w niektórych kategoriach i podkategoriach. Dotyczy to motoryzacji czy nieruchomości. Użytkownicy muszą się przygotować na nowe ceny pojedynczych ogłoszeń i rozszerzenie cennika dodawania ogłoszeń w zależności od wartości przedmiotu. Warto też sprawdzić nowości, jeśli wystawia się ogłoszenia dotyczące kotłów i pieców – urządzenia te muszą posiadać właściwą dokumentację. Szczegółowe zmiany cenników itp. można znaleźć na stronie OLX.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies