Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bilety już dostępne w aplikacji Moje ING mobile. To efekt współpracy z moBiLETem

Na razie z rozwiązania będą mogli korzystać posiadacze smartfonów z Androidem. Za kilka miesięcy dołączą do nich użytkownicy urządzeń z iOS

Użytkownicy aplikacji Moje ING mobile mogą już kupować w niej bilety komunikacji miejskiej. Na razie z takiego rozwiązania skorzystają posiadacze smartfonów z systemem Android. Dla klientów używających iPhone’ów usługa ma być dostępna w drugim kwartale tego roku.

Przeczytajcie także: Jokr opuszcza polski rynek

W serwisie cashless.pl mogliście przeczytać zapowiedź tej nowości kilka tygodni temu. Już wówczas było wiadomo, że nowa usługa jest efektem współpracy banku z operatorem aplikacji moBiLET. Partnerstwo zaowocowało wcześniej dodaniem do apki ING funkcji opłacania postoju w strefach parkowania. Usługę tę udostępniono w lipcu zeszłego roku, zapowiedziano też wówczas, że w oprogramowaniu pojawi się opcja kupowania biletów.

Warto przypomnieć, że kilka innych banków również współpracuje z moBiLETem przy usłudze sprzedaży biletów na transport miejski. W tym gronie można wymienić Aliora, BNP Paribas, Millennium, PKO BP i Santandera. Funkcję taką w swojej bakowości mobilnej znajdą też klienci Pekao, ale w tym przypadku instytucja postawiła na współpracę z operatorem apki SkyCash.

Przeczytajcie także: PeoPay Kids z nowymi funkcjami

Aktualizacja aplikacja Moje ING mobile zawiera też kilka innych zmian. Bank informuje, że m.in. usprawniono proces otwierania konta z pomocą wideoweryfikacji, poprawiono zapamiętywanie języka w apce i wdrożono przekierowanie z powiadomienia push do historii transakcji.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies