Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Lotos udostępnił kolejną aplikację. Tym razem dla uczestników programu lojalnościowego Navigator

To kolejna firma paliwowa, która różne swoje usługi udostępnia klientom za pomocą różnych aplikacji. Podobnie rozwiązanie stosuje też Orlen

Lotos poinformował, że jego klienci mogą korzystać z nowej aplikacji – Lotos Navigator. Powstała ona z myślą o uczestnikach programu lojalnościowego tego koncernu paliwowego – apka zastępuje plastikową kartę. Nowi członkowie programy mogą korzystać z karty wirtualnej. Apka jest dostępna na platformy Android oraz iOS, a w planach jest też udostepnienie wersji w Huawei AppGallery.

Przeczyajcie także: mBank udostępni w aplikacji bilety i parkingi

Firma wyjaśnia, że proces logowania w apce odbywa się tak samo, jak w przypadku strony lotosnavigator.pl, należy w niej wprowadzić te same login i hasło. Aplikacja służy m.in. do zbierania punktów za korzystanie z usług koncernu. Można w niej znaleźć katalog nagród, historię konta, sprawdzić listę stacji paliw Lotos wraz z oferowanymi przez nie usługami, filtrowaniem oraz nawigacją. To także źródło wiedzy na temat promocji.

Przeczytajcie także: Nowa usługa dostaw od Żabki - Delio

Lotos to kolejna firma paliwowa, która multiplikuje aplikacje mobilne. W serwisie cashless.pl możecie przeczytać m.in. o apce Lotos Pay&Go, z pomocą której płaci się za paliwo przy dystrybutorze. Z rozwiązania można korzystać na wszystkich stacjach firmy od wiosny 2021 roku. Warto też przypomnieć, że Lotos obecnie jest przejmowany przez rodzimą konkurencję – Orlen. Ten ostatni również dysponuje pakietem aplikacji: obok Orlen Pay i mFloty funkcjonuje Orlen Vitay.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies