Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bilety PKP Intercity w kolejnej aplikacji. Spółka nawiązała współpracę z mPay

Wcześniej w aplikacji dostępne były bilety lokalnych przewoźników, w tym Kolei Mazowieckich czy Śląskich

Operator aplikacji mPay poinformował w komunikacie giełdowym, że zawarł umowę z PKP Intercity. Przewiduje ona, że we wspomnianej apce pojawi się możliwość zakupu biletów na przejazdy pociągami państwowego przewoźnika. Dokument zakłada, że taka opcja zostanie uruchomiona w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Przeczytajcie także: Z końcem maja Allianz planuje wchłonąć Avivę

Spółka mPay od kilku lat rozwija usługę sprzedaży biletów kolejowych za pośrednictwem swojej aplikacji. Początkowo firma współpracowała w tym zakresie z Łódzką Koleją Aglomeracyjną, ale z czasem dodawani byli kolejni przewoźnicy, w tym Koleje Śląskie, Koleje Mazowieckie, Koleje Wielkopolskie, a kilka miesięcy temu także Koleje Małopolskie. Pojawienie się na tej liście PKP Intercity sprawia, że mPay dogania konkurencję, spółkę SkyCash, która współpracę z tym podmiotem nawiązała jeszcze w poprzedniej dekadzie.

Przeczytajcie także: Nowości w ofercie Raiffeisen Digital Bank

mPay oferuje rozwiązania z zakresu płatności mobilnych. Z pomocą aplikacji można kupować nie tylko bilety kolejowe, ale też autobusowe i komunikacji miejskiej. Apka pozwala płacić za parkowanie, usługi streamingowe i kurierskie czy doładowania telefonu. Firma rozbudowała także ofertę ubezpieczeń – zarówno komunikacyjnych, jak i turystycznych oraz podpisała umowy z operatorami płatnych odcinków kilku autostrad. Dzięki temu użytkownicy apki mogą opłacić przejazd za jej pośrednictwem.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies