Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ING daje do 200 zł za otwarcie konta. Można to zrobić w serwisie internetowym lub przez aplikację

Promocja dotyczy rachunków Direct, Komfort oraz Mobi. Konto trzeba otworzyć do końca marca

ING poinformował o uruchomieniu kolejnej odsłony promocji, w której oferuje do 200 zł za otwarcie konta Direct, Komfort lub Mobi. W akcji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały w tej instytucji rachunku od 1 października 2020 roku do 19 stycznia 2022 r. Wykaz uwzględnianych rodzajów kont znajduje się w regulaminie. Aby skorzystać z promocji, należy do 31 marca założyć jeden ze wspomnianych rachunków wraz z kartą i kontem oszczędnościowym. Można to zrobić za pośrednictwem serwisu www.ing.pl lub aplikacji Moje ING mobile.

Przeczytajcie także: Ministerstwo Finansów udostępniło aplikację e-Paragony

Klient, który otworzy konto Direct lub Komfort, otrzyma od banku 120 zł, jeśli do 30 czerwca wykona bezgotówkowe transakcje na łączną kwotę minimum 1 tys. zł. Może to zrobić kartą, telefonem albo Blikiem. Uczestnik jest też zobowiązany wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od banku i posiadać rachunek do dnia wypłaty nagrody. Ta ostatnia wzrośnie do 200 zł, jeżeli zostaną spełnione wspomniane już warunki, a dodatkowo klient do 30 czerwca wykona minimum trzy transakcje Blikiem za zakupy w sklepach internetowych. W tym samym terminie należy też założyć chociaż jeden cel oszczędnościowy, którego saldo wyniesie 300 zł. Ostatni warunek to wpływy na konto w trzech dowolnych miesiącach.

Przeczytajcie także: Polskie ePłatności obsługują już 200 tys. terminali

W przypadku konta Mobi aby otrzymać 120 zł, klient musi do 30 kwietnia wykonać minimum 10 transakcji kartą, telefonem lub Blikiem (konfiguracja jest dowolna). Trzeba też wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i posiadać rachunek do dnia wypłaty nagrody. Z kolei na 200 zł mogą liczyć osoby, które dodatkowo do 30 kwietnia założą minimum jeden cel oszczędnościowy, którego saldo wyniesie przynajmniej 100 zł. Do 30 kwietnia należy też wykonać przynajmniej trzy transakcje Blikiem za zakupy online. Więcej informacji na temat akcji ING można znaleźć w regulaminach dostępnych na stronie promocji.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies