Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pocztowy uruchomił promocję dla nowych klientów. Do zgarnięcia vouchery i opaski Xiaomi z funkcją płatności

Akcja potrwa do końca lutego. Na elektronikę mogą liczyć najbardziej aktywni uczestnicy promocji

Bank Pocztowy uruchomił promocję "Konto w Porządku z nagrodami", w której nowi klienci mogą otrzymać voucher o wartości 50 złotych w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile. Na najbardziej aktywnych uczestników akcji czeka opaska Xiaomi Band 6 NFC, umożliwiająca płatności zbliżeniowe. Inicjatywa Pocztowego potrwa do 28 lutego 2022 roku.

Przeczytajcie także: mPay chwali się nowym udziałowcem. To kontrowersyjny youtuber

Aby wziąć udział w promocji, należy do wspomnianego terminu otworzyć Konto w Porządku i zawnioskować o kartę Mastercard z logo Poczty Polskiej. Podczas zawierania umowy konieczne będzie podanie określonych danych i wyrażenie zgód marketingowych – więcej na ten temat przeczytacie w regulaminie akcji. Na koniec trzeba zalogować się w bankowości internetowej Pocztowego i przystąpić do promocji w zakładce "Market".

Voucher o wartości 50 zł z katalogu Mastercard Bezcenne Chwile otrzyma klient, który po przystąpieniu do promocji, wykona jedną transakcję kartą. Może to być tradycyjna płatność kartą, ale instytucja akceptuje także transakcje mobilne oraz Blikiem. Kolejny bonus to możliwość oszczędzania środków na koncie z oprocentowaniem w wysokości 2 proc. w skali roku. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy, dla kwoty do 10 tys. zł.

Przeczytajcie także: Sejm odroczył obniżkę limitu na płatności gotówkowe firm

Opaskę Xiaomi dostanie z kolei 100 osób z największą liczbą transakcji mobilnych w lutym 2022 roku. Mogą to być płatności z użyciem Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Xiaomi Pay lub kodu Blik. Takich płatności należy zrealizować minimum 15 o wartości przynajmniej 5 złotych każda.

Na początku października Xiaomi zaprezentowało na polskim rynku opaskę Mi Smart Band 6, wyposażoną w moduł NFC umożliwiający płatności zbliżeniowe. Sprzęt jest dostępny w cenie poniżej 250 zł, co czyni go bardzo atrakcyjnym w zestawieniu z innymi urządzeniami z funkcją płatności.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies