Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
InPost dostarczy przesyłki w dniu nadania w 20 miastach. Usługa jest darmowa

Rozwiązanie uruchomiono wcześniej w Warszawie i Łodzi. Teraz rozszerzono usługę na kolejne 18 miast

InPost zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, rozszerzył zakres usługi polegającej na dostarczeniu do paczkomatu przesyłki nadanej tego samego dnia. Do programu dodano 18 miejscowości. Rozwiązanie dotyczy przesyłek nadanych w obrębie tego samego miasta. Firma zastrzega w komunikacie, że muszą one trafić do centrum dystrybucji do godziny 16. Udogodnienie nie wiąże się z ponoszeniem przez klientów dodatkowych kosztów.

Przeczytajcie także: SkyCash umożliwi płacenie za przejazdy państwowymi A2 i A4

Zarządzana przez Rafała Brzoskę spółka informowała we wrześniu o uruchomieniu nowej usługi. Wówczas program Same Day Delivery działał jednak tylko w Warszawie i Łodzi. Firma zapewnia, że już trzy czwarte przesyłek w tych miastach dostarcza tego samego dnia. Z rozwiązania InPost mogą skorzystać teraz także mieszkańcy Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Gdyni, Szczecina, Torunia, Bydgoszczy, Białegostoku, Olszyna, Katowic, Sosnowca, Gliwic, Częstochowy, Bielska-Białej, Radomia, Lublina i Rzeszowa.

Przeczytajcie także: Aion podnosi oprocentowanie nowych kont oszczędnościowych

Do kolejnych miast ma także trafiać usługa InPost Fresh. Na razie działa ona jedynie w Warszawie, a jej użytkownicy mogą robić zakupy w sklepach sieci Makro. Firma zapowiedziała jednak, że na początku 2022 roku pojawią się nowi partnerzy rozwiązania. Możliwe, że podmiot pracuje też nad zupełnie nowym rozwiązaniem – własnym systemem płatności. Niedawno okazało się, że firma zarejestrowała w Urzędzie Patentowym nowy znak towarowy: InPost Pay.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies