Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
InPost dostarczy przesyłki w dniu nadania w 20 miastach. Usługa jest darmowa

Rozwiązanie uruchomiono wcześniej w Warszawie i Łodzi. Teraz rozszerzono usługę na kolejne 18 miast

InPost zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, rozszerzył zakres usługi polegającej na dostarczeniu do paczkomatu przesyłki nadanej tego samego dnia. Do programu dodano 18 miejscowości. Rozwiązanie dotyczy przesyłek nadanych w obrębie tego samego miasta. Firma zastrzega w komunikacie, że muszą one trafić do centrum dystrybucji do godziny 16. Udogodnienie nie wiąże się z ponoszeniem przez klientów dodatkowych kosztów.

Przeczytajcie także: SkyCash umożliwi płacenie za przejazdy państwowymi A2 i A4

Zarządzana przez Rafała Brzoskę spółka informowała we wrześniu o uruchomieniu nowej usługi. Wówczas program Same Day Delivery działał jednak tylko w Warszawie i Łodzi. Firma zapewnia, że już trzy czwarte przesyłek w tych miastach dostarcza tego samego dnia. Z rozwiązania InPost mogą skorzystać teraz także mieszkańcy Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Gdyni, Szczecina, Torunia, Bydgoszczy, Białegostoku, Olszyna, Katowic, Sosnowca, Gliwic, Częstochowy, Bielska-Białej, Radomia, Lublina i Rzeszowa.

Przeczytajcie także: Aion podnosi oprocentowanie nowych kont oszczędnościowych

Do kolejnych miast ma także trafiać usługa InPost Fresh. Na razie działa ona jedynie w Warszawie, a jej użytkownicy mogą robić zakupy w sklepach sieci Makro. Firma zapowiedziała jednak, że na początku 2022 roku pojawią się nowi partnerzy rozwiązania. Możliwe, że podmiot pracuje też nad zupełnie nowym rozwiązaniem – własnym systemem płatności. Niedawno okazało się, że firma zarejestrowała w Urzędzie Patentowym nowy znak towarowy: InPost Pay.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies